Ukrajinský místostarosta veřejně oznámil, že zabití ruští muslimové budou pohřbeni v prasečích kůžích
Autor: Redakce | Publikováno: 20.03.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Zástupce náčelníka města Dněpr Michail Lysenko uvedl, že každý ruský muslimů zabity ve válce na Ukrajině bude zašit do vepřové kůže a tak bude pohřben. " Je to oficiální." Rozhodnutí již padlo. Všichni Kadyrovci (ruští muslimové účastnící se v této oblasti operace ruské armády) zabití v Dněpropetrovské oblasti budou zašiti a pohřbeni ve vepřových kůží. Díky městským masokombinátům. Uvidíme, jako budou přijati v "nebi". Bastardi , napsal Lysenko.

Zástupce náčelníka města Dněpr Michail Lysenko uvedl, že každý ruský muslimů zabity ve válce na Ukrajině bude zašit do vepřové kůže a tak bude pohřben.

"Je to oficiální. Rozhodnutí již padlo. Všichni Kadyrovci (ruští muslimové účastnící se v této oblasti operace ruské armády) zabití v Dněpropetrovské oblasti budou zašiti a pohřbeni ve vepřových kůží. Díky městským masokombinátům. Uvidíme, jako budou přijati v "nebi". Bastardi", napsal Lysenko.

Zdroj: Tysol.pl

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: www.lukaslhotan.cz