Rozklad NATO: Erdogan útočí na Kurdy, které Západ podporuje
Autor: JB | Publikováno: 02.06.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Západ ztratil kontrolu nad Tureckem, ba hůře - Turecko vrtí Západem. V současné situaci turecko-kurdské války Erdogan už poněkolikáté jmenovitě vyplísnil západní země za jejich podporu kurdským uprchlíkům a "teroristům", mezi jinými Finsko a Švédsko, které neodřeknou-li se svého dosavadního lidskoprávního přístupu ke Kurdům, maji se vstupem do NATO kategorický šmytec.

Západ ztratil kontrolu nad Tureckem, ba hůře - Turecko vrtí Západem. V době, kdy Západní země, které podporovaly kurdské PKK a bojovníky YPG, hledají semknutí proti Rusku, vede Erdogan masívní "vyčišťovací" ofenzívu proti Kurdům v Sýrii a Iráku. Zejména v Sýrii se zdá, že půjde dále než 30 km od turecké hranice, obávají se už i USA.

V této situaci turecko-kurdské války turecký prezident Erdogan už poněkolikáté jmenovitě vyplísnil západní země za jejich podporu kurdským uprchlíkům a "teroristům", mezi jinými Finsko a Švédsko, které neodřeknou-li se svého dosavadního lidskoprávního přístupu ke Kurdům, maji se vstupem do NATO kategorický šmytec.

zdroj: hurriyetdailynews.com - 7sur7.be - islamizace.cz - 7sur7.be - islamizace.cz

https://www.islamizace.cz/…d=4