Většina Francouzů je pro Ministerstvo deportací
Autor: JB | Publikováno: 30.03.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Anketa: 55% Francouzů pro Ministerstvo deportací. V průzkumu OpinionWay renomovaného francouzského magazínu Valeurs actuelles se 55% Francouzů vyslovilo pro myšlenku prezidenstského kandidáta Erica Zemmoura zřídit mininisterstvo Reimigrace pro deportování imigrantů zpět odkud přišli.

Anketa: 55% Francouzů pro Ministerstvo deportací. V průzkumu OpinionWay renomovaného francouzského magazínu Valeurs actuelles se 55% Francouzů vyslovilo pro myšlenku prezidenstského kandidáta Erica Zemmoura zřídit mininisterstvo Reimigrace pro deportování imigrantů zpět odkud přišli.
 
Sam Zemmour výsledek ankety komentoval jako nepřekvapující, nakolik je to jen pár politiků a médií, kteří sepsouvají náš návrh jako rozdělující společnost, zatímco v zemi se to setkává se souhlasem. Ministerstvo by mělo prostředky a charterové lety, a pokud budu prezidentem pojedu hned Maroka, Maghrebu, abych se s tamními představiteli domluvil jak to zorganizovat.
 
Zdroje: Lesobservateurs.ch - Valeursactuelles.com
 

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: www.lukaslhotan.cz