Jak tohle tempo rostoucí ilegální migrace bude zvládat nás sociální a zdravotnický systém?
Autor: Martin Gust | Publikováno: 14.05.2024 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Zapamatujte si, že ústavní soudce Simicek prohlásil, že "neexistuje základní právo cizince vstoupit na území České republiky." Samozřejmě tím nemyslel migranty, kteří přes nás hustě proudí do Německa, ale 85letou Rusku, žijící v Anglii, kterou jsme nepustili do Mariánských Lazni.

Zapamatujte si, že ústavní soudce Simicek prohlásil, že "neexistuje základní právo cizince vstoupit na  území  České republiky." Samozřejmě tím nemyslel migranty, kteří přes nás hustě proudí do Německa, ale 85letou Rusku, žijící v Anglii, kterou jsme nepustili do Mariánských Lazni.
 
Náš stát není v jádru zlý,  ale umí take ukazat zuby!
 
Na německé ulici, kde úřady v roce 2018 bez většího úspěchu vyhlásily zákaz nožů, vyvesila CDU volební plakáty v arabštině. Evropa 21.století.
 
Vloni požádalo v EU o azyl 1,1 milionu osob. Třetina z toho v Nemecku. Byl bych rád,  kdyby mi nějaký hodný a slušný člověk nastínil jak tohle tempo bude zvládat nás sociální a zdravotnický systém. O bydlení nemluvě.
 
Jo a na vnějších hranicích už se určitě stavějí detencni centra, když Rakušan sliboval, že tam bude probíhat první kontrola, že jo?
 
Vsadím se, že z celého slavného migracniho paktu zbude jen to přerozdělování nebo vypalne.