Šéfka české TOP09 si přála volební vítězství neonacistické a antisemitské strany Jobbik
Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 07.04.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Volby v Maďarsku. Podle osvědčeného scénáře spojeni všichni proti, pro EU nepřijatelného rozvraceče Orbána. V onom protiorbánovském spojenectví se zablýskla i zcela nezpochybnitelně neonacistická, antisemitská strana Jobbik. Jakže o ní mluví včerejší Lidové noviny? Prý "dříve pravicově radikální" strana Jobbik. Ale co, účel přece světí prostředky.

Volby v Maďarsku. Podle osvědčeného scénáře spojeni všichni proti, pro EU nepřijatelného rozvraceče Orbána. V onom protiorbánovském spojenectví se zablýskla i zcela nezpochybnitelně neonacistická, antisemitská strana Jobbik. Jakže o ní mluví včerejší Lidové noviny? Prý "dříve pravicově radikální" strana Jobbik.  Ale co, účel přece světí prostředky.

"Orbánův příklon k putinismu ohrožuje Evropu", píše se ve WELTu. Očekávejme smršť mediálních a posléze bruselských útoků. Nicméně opakuji to, co jsem napsala do čtenářských příspěvků pod jiným z dnešních článků WELTu: Výsledek voleb v Maďarsku dokazuje, že evropské hodnoty ještě existují a že stojí za to za ně bojovat i proti agresivnímu útoku budovatelů nových světů.

Redakce Islamizace.cz doplňuje: Toto si přála šéfka TOP09 Markéta Pekarová Adamová:

Redakce Islamizace.cz doplňuje: Toto si přála šéfka TOP09 Markéta Pekarová Adamová:

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: www.lukaslhotan.cz