Úpadek Německa pokračuje: Kolín stahuje z loga symbol katedrály
Autor: JB | Publikováno: 13.04.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Magistrát Kolína nad Rýnem zadal studii, zda je symbol věží kolínské katedrály na logu města dostatečně dnešní. Chce si tak opatřit důvod k vymazání symbolu katedrály z loga města. Podle pozorovatelů za tím stojí další multikulturní obohacování, nakolik v Kolíně vyrostly mešity a spíše než hlas kostelních zvonů uslyšíte vyvolávání muezína. "Naši zemi si nikdo nepodmaní, my sami si vykořeníme svoji kulturu", komentuje Beatrix Storchová z AfD.

Magistrát Kolína nad Rýnem zadal studii, zda je symbol věží kolínské katedrály na logu města dostatečně dnešní. Chce si tak opatřit důvod k vymazání symbolu katedrály z loga města. Podle pozorovatelů za tím stojí další multikulturní obohacování, nakolik v Kolíně vyrostly mešity a spíše než hlas kostelních zvonů uslyšíte vyvolávání muezína.

"Naši zemi si nikdo nepodmaní, my sami si vykořeníme svoji kulturu", komentuje Beatrix Storchová z AfD.

Zdroje: Lesobservateurs.ch - Twitter.com

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: