Eurohujerští novináři a vedení EU rozjeli drsnou hovnometnou kampaň proti Le Penové
Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 21.04.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
EU (vyšetřovací výbor OLAF) obvinila Le Penovou ze zneužití finančních prostředků z dob jejího poslancování v Evropském parlamentu. Údajně něco kolem 600.000 euro použila místo pro politické účely na osobní výdaje. O zprávě OLAFU informovala francouzská zpravodajská agentura, Le Penová, ani její právník však zatím žádnou informaci ani předvolání neobdrželi.

EU (vyšetřovací výbor OLAF) obvinila Le Penovou ze zneužití finančních prostředků z dob jejího poslancování v Evropském parlamentu. Údajně něco kolem 600.000 euro použila místo pro politické účely na osobní výdaje. O zprávě OLAFU informovala francouzská zpravodajská agentura, Le Penová, ani její právník však zatím  žádnou informaci ani předvolání neobdrželi.

A že příští neděli proběhne ve Francii druhé kolo prezidentských voleb? To je bezpochyby pouhá náhoda, určitě nejde o žádné ovlivňování hlasování. Takové špinavosti se přece EU nedopouští. Jak že to bylo s načasováním těch čapích hnízd? Už si nepamatuju. A navíc: Evropské hodnoty je třeba hájit všemi prostředky. Jsou ohroženy.

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: