Zabijte je!, obklíčili imigranti policisty
Autor: JB | Publikováno: 23.04.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Pohlednice z dnešní Francie. Při pronásledování kradeného vozidla předminulou neděli ujel jeho řidič policistům do pařížské imigrantské čtvrti Sevran. Tam se na ně sesypala třicítka imigrantů a za pokřiku zabíjte je je zaházeli kameny a různými předměty. Policisté tak tak unikli zlynčování, když použili neletální střelné zbraně, a utrpěli jen středně těžká zranění.

Pohlednice z dnešní Francie. Při pronásledování kradeného vozidla předminulou neděli ujel jeho řidič policistům do pařížské imigrantské čtvrti  Sevran. Tam se na ně sesypala třicítka imigrantů a za pokřiku "zabíjte je je" zaházeli  kameny a různými předměty. Policisté tak tak unikli zlynčování, když použili neletální střelné zbraně, a utrpěli jen středně těžká zranění.

zdroj: lefigaro.fr - 7sur7.be
 
Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: