Islámský stát vyhlásil Evropě novou ofenzívu
Autor: JB | Publikováno: 24.04.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Hospodářsky a ideologicky oslabenou Evropu v důsledku války na Ukrajině má Islámský stát za příznivou situaci pro novou ofenzívu. Islámský stát minulý týden Evropě vyhlásil novou "požehnanou ofenzívu, aby se pomstil".

Hospodářsky a ideologicky rozklíženou Evropu v důsledku války na Ukrajině má Islámský stát za příznivou situaci pro novou ofenzívu. Podobně jako Turci po 30-leté válce správně zavětřili, že Evropa by mohla být snadnou kořistí, tak nyní i Islámský stát, který má se Západem nevyřízené účty, naposledy za zavraždění Američany svého lídra Kurajšího.

Válka jedněch vždy vzbuzovala nadějné choutky třetích... Islámský stát minulý týden Evropě vyhlásil novou "požehnanou ofenzívu, aby se pomstil".

zdroj:
krone.at
 
Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: