Ukrajinští muslimové bojují proti ruské armádě
Autor: Redakce | Publikováno: 18.03.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Na webu The Jewish Chronicle vyšel článek o tom, jaks e lidé různých náboženství připravují na boj s ruskou armádou v ukrajinském hlavním městě Kyjevě, píše se tam: Před několika dny jsem šel do mešity a potkal jsem bojujícího imáma Saida Ismahilova ... zeptal jsem se ho na tvrzení Kremlu, že vláda prezidenta Zelenského je neonacistická. Imám řekl: „To není pravda. Toto je demokracie, kde jsou respektováni lidé všech vyznání."

Na webu The Jewish Chronicle vyšel článek o tom, jaks e lidé různých náboženství připravují na boj s ruskou armádou v ukrajinském hlavním městě Kyjevě, píše se tam:  Před několika dny jsem šel do mešity a potkal jsem bojujícího imáma Saida Ismahilova ... zeptal jsem se ho na tvrzení Kremlu, že vláda prezidenta Zelenského je neonacistická. Imám řekl: „To není pravda. Toto je demokracie, kde jsou respektováni lidé všech vyznání."

Zdroj: The Jewish Chronicle

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: www.lukaslhotan.cz