Zapálili si v Turíně na ulici a dostali přes držku - je ramadán, špíno!
Autor: JB | Publikováno: 27.04.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Miulý týden v Itálii byli zbiti dva křesťani koptského původu skupinou muslimů, když si na ulici v Turíně zapálili. Muslimové je inzultovali, že v ramadánu se nesmí kouřit. Když jim koptští křesťané opáčili, že jsou křesťané, dostali nakládačku.

Miulý týden v Itálii byli zbiti dva křesťani koptského původu skupinou muslimů, když si na ulici v Turíně zapálili. Muslimové je inzultovali, že v ramadánu se nesmí kouřit. Když jim koptští křesťané opáčili, že jsou křesťané, dostali nakládačku (A Torino due uomini cristiano-copti sono stati aggrediti in strada con l’accusa di non rispettare il Ramadan. Un gruppo di nordafricani di religione islamica ha preso a calci e pugni entrambi gli egiziani, perché indossavano croci e uno fumava..).

zdroj: lastampa.it - https://www.lavocetorino.it - quotidiano.repubblica.it/ -lesobservateurs.ch - lalettrepatriote.com - quotidianopiemontese.it/

torino.corriere.it - nuovasocieta.it

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: