"Transexuálka" přivedla v ženské věznici už 2 ženy do jiného stavu
Autor: JB | Publikováno: 28.04.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
"Transexuálka bez chirurgické oprace" přivedla v ženské věznici Mahan v New Jersey, USA do jiného stavu už dvě spoluvězenkyně. Bachařské odbory věc neudivuje, nakolik už před 3 lety, kdy se do ženských věznic začaly umísťovat trassexuálky, varovaly, že to nedopadne dobře...

"Transexuálka bez chirurgické oprace" přivedla v ženské věznici Mahan v New Jersey, USA do jiného stavu už dvě spoluvězenkyně (Une prisonnière transgenre a mis enceinte deux de ses codétenues). Ty se prý do transsexuálky zamilovaly.

Jakkoli je pohlavní styk ve věznici zakázán, sexuální násilí je tam běžnou praxí. Ve věznici s 800 vězeňkyněmi je 27 transsexuálek. Bachařské odbory věc neudivuje, nakolik už před 3 lety, kdy se do ženských věznic začaly umísťovat trassexuálky (In 2021, New Jersey enacted a policy to allow prisoners to be housed in accordance with their preferred gender identity), varovaly, že to nedopadne dobře. Ochránkyně ženských práv kritizují, že případ/y otěhotnění "vystřelil díru do trans ideologie" (shoots a hole' in 'trans ideology').

.

zdroj: 7sur7.be - unheardvoicesmag.com - foxnews.com - nypost.com

asithappensdotblog.wordpress.com - news.yahoo.com