Švédská premiérka: Integrace imigrantů selhala, jsou mimo kontrolu
Autor: JB | Publikováno: 29.04.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Po brutálních násilnostech imigrantů zejména o Velikonocích s záměrem zabíjení policistů švédská premiérka Magdalena Andersson už nezastírá. "Integrace imigrantů ztroskotala, imigrantské zločinné bandy se vymkly kontrole", prohlásila narovinu.

Ačkoli Evropa nyní žije válkou na Ukrajině, na vlastní kůži však vnímají evropští občané ale jinou válku - imigrantskou ve svých ulicích, která je neméně násilná a rovněž smrtonosná. Ta nyní zuří např. v kdysi pohodovém ŠVédsku.

Po brutálních násilnostech imigrantů zejména o Velikonocích s záměrem zabíjení policistů švédská premiérka Magdalena Andersson už nezastírá. "Integrace imigrantů ztroskotala, imigrantské zločinné bandy se vymkly kontrole", prohlásila narovinu. Segrace došla tak daleko, že máme paralelní společnosti, které žijí v úplně jiné realitě. Imigrace byla masívní, společnost, sociální služby a policie slabé, ačkoli investované prostředky byly kolosální.

Roznětem pro poslední imigrantské násilnosti ve Švédsku byl mítink pravicové strany Stram Kurs (Pevný směr) Rasmuse Paludana s pálením koránu. Ten chce v mítincích v rámci svobody pohybu a politického názoru  v imigrantských čtvrtích pokračovat.

zdroj: exxpress.at - islamizace.cz - dailymail.co.uk - https://www.reuters - theguardian.com - independent.co.uk - ctvnews.ca

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Kniha islámských sekt a škol
Křesťané v předislámské a raně islámské Arábii
Politický nekorektní životopis aneb účtování s Mohamedem
Velká turecká válka 1683–1699
Základy islámu a jejich výklad