EU chce přijímat více "talentů" z Afriky
Autor: JB | Publikováno: 29.04.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Ruští trolové? Buď jak buď, ve středu oznámila Evropská komise svůj staronový "ambiciózní" plán: přijímat více "talentů z Afriky a posléze i z Asie. Jakkoli do Evropy přichází každým rokem na povolení na 2 mil. imigrantů a dalších 200 tis. ilegálně, Evropská komise hodlá novelizovat směrnici o pracovním povolení, aby...

Ruští trolové? Buď jak buď, ve středu oznámila Evropská komise svůj staronový "ambiciózní" plán: přijímat více "talentů z Afriky a posléze i z Asie. 
 
Jakkoli do Evropy přichází každým rokem na povolení na 2 mil. imigrantů a dalších 200 tis. ilegálně, Evropská komise hodlá novelizovat směrnici o pracovním povolení, aby "stárnoucí" kontinent měl dostatečný rezervoár "kvalifikovaných" pracovníků (L'exécutif européen propose donc de modifier la directive sur le permis de travail et de séjour (permis unique)... La Commission veut aussi simplifier les conditions d'octroi du statut de résident de longue durée...) . Vydělají na tom prý všichni. Členské země získají dostatečný kontingent pracovní síly, imigranští pracovníci rovné zacházení a zaměstnavatelé je nebudou zneužívat.
 
zdroj:  www.7sur7.be - islamizace.cz - twitter.com - twitter.com
 
Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: