Le Figaro: Proč se Švédsko včas nezmátožilo z imigračního rauše?
Autor: JB | Publikováno: 30.04.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Nyní, kdy Švédsko ústy své premiérky Magdaleny Andersson oficiálně konstatovalo krach integrační politiky, se nejen hledá modus vivendi jak dál s 20%+ nešvédské imigrované populace, ale i poučení z krizového vývoje, proč země do tohoto tristního stavu dospěla...

Nyní, kdy Švédsko ústy své premiérky Magdaleny Andersson oficiálně konstatovalo krach integrační politiky (L'intégration a été trop faible tandis que nous avons connu dans le même temps une immigration massive. Notre société a été trop inconséquente sur cette question, et les moyens alloués à la police et aux services sociaux, trop légers), se nejen hledá modus vivendi jak dál s 20%+ nešvédské imigrované populace, ale i poučení z krizového vývoje, proč země do tohoto tristního stavu dospěla.

Důvody ohledně laxizmu a dlouhodobého nestavění se problémům  imigrace čelem a následného odcizení se bezmála čtvrtiny populace původní kultuře země rozebírá francouzský Le Figaro.

zdroj: lefigaro.fr - islamizace.cz - lefigaro.fr

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Kniha islámských sekt a škol
Křesťané v předislámské a raně islámské Arábii
Politický nekorektní životopis aneb účtování s Mohamedem
Velká turecká válka 1683–1699
Základy islámu a jejich výklad