Erdogan: Porážka vlasteneckých sil ve Francii je (naším) vítězstvím
Autor: JB | Publikováno: 02.05.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Turecký prezident Erdogan si libuje nad výsledkem prezidentských voleb ve Francii. V sobotu se rozplýval na palubě svého letadla směřujícího do Saúdské Arábie) nad tím, jak porážka a eliminace extrémistických vizí (vlasteneckých a protiislamizačních Le Peneové) "jsou vítězstvím, protože všichni jsme trpěli extrémizmem" ...

Turecký prezident Erdogan si libuje nad výsledkem prezidentských voleb ve Francii. V sobotu se rozplýval na palubě svého letadla směřujícího do Saúdské Arábie) nad tím, jak porážka a eliminace extrémistických vizí (vlasteneckých a protiislamizačních Le Peneové) "jsou vítězstvím, protože všichni jsme trpěli extrémizmem" (A eliminação e derrota das visões extremistas nas eleições francesas é, parece-me, uma vitória, porque tudo o que sofremos é causado pelo extremismo). "Mám za to, že s tímto výsledkem voleb jsou naše vztahy s Francií v daleko lepší pozici", sumarizoval Erdogan.

Komu naši a evropští politici slouží, již dávno není tajemstvím...

zdroj: observador.pt - valeursactuelles.com

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Kniha islámských sekt a škol
Křesťané v předislámské a raně islámské Arábii
Politický nekorektní životopis aneb účtování s Mohamedem
Velká turecká válka 1683–1699
Základy islámu a jejich výklad