Británie se obává rekordní imigrační vlny
Autor: JB | Publikováno: 03.05.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Na popalach bije Velká Británie, která se letos obává rekordní imigrační vlny. Za jeden den připluje na Britské ostrovy až 250 imigrantů varuje Ministerstvo obrany. Od začátku roku je Spojené království bohatší o 7 tisíc ilegálních poddaných.

Imigrace v západní Evropě už dávno dosáhla paralyzačního efektu. Další imigrace je při všech lidkoprávních ohledech obávanou, protože evropské státy jsou již saturovány, a stěží mohou další imigraci sociálně a ekonomicky absorbovat.

Na popalach bije Velká Británie, která se letos obává rekordní imigrační vlny. Za jeden den připluje na Britské ostrovy až 250 imigrantů (Royaume-Uni: plus de 250 migrants traversent la Manche en une journéevaruje Ministerstvo obrany. Od začátku roku je Spojené království bohatší o 7 tisíc ilegálních poddaných (Au total depuis le début de l'année, près de 7.000 personnes ont rejoint les côtes britanniques en traversant la Manche...).

zdroj: lalibre.be

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Kniha islámských sekt a škol
Křesťané v předislámské a raně islámské Arábii
Politický nekorektní životopis aneb účtování s Mohamedem
Velká turecká válka 1683–1699
Základy islámu a jejich výklad