Le Figaro: Ilegálové v Paříži napadli a zmlátili policisty
Autor: JB | Publikováno: 04.05.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Afričtí imigranští ilegálové v podělí v Paříži napadli a zmlátili policejní patrolu. Ta kontrolovala vykřičený imigrantský 18. obvod (no-go zóna), a když uviděla, že uprchlíci pod mostem pálí nebezpečný oheň, přikázala jim jej uhasit. Na to se tlupa uprchlíků vrhla na policisty a jala se to s nimi ručně vyřídit...

Afričtí imigranští ilegálové v podělí v Paříži napadli a zmlátili policejní patrolu (Trois individus en situation irrégulière ont violemment agressé plusieurs policiers au niveau de la porte de Clignancourt, dans le 18e arrondissement de Paris).

Ta kontrolovala vykřičený imigrantský 18. obvod (no-go zóna), a když uviděla, že uprchlíci pod mostem pálí nebezpečný oheň, přikázala jim jej uhasit. Na to se tlupa uprchlíků vrhla na policisty a jala se to s nimi ručně vyřídit (S'en est suivie une violente altercation au cours de laquelle une policière à reçu plusieurs coups au visage). Policisté si stihli na pomoc přivolat zásahovou jednotku BAC, která ilegální uprchlíky zpacifikovala a zatkla. Jedna policistka je poraněna v obličeji a na 3-denní neschopence. 

Policejní odbory si stěžují, že uniforma u imigrantských uprchlíků již dávno nebudí respekt, ale provokuje jejich zuřivost. Čelíme dnes šmejdům, kteří nemají žádné zábrany (Porter l'uniforme n'inspire plus le respect, c'est même tout le contraire. Aujourd'hui on fait face à des voyous qui n'ont plus aucune limite).

zdroj: lefigaro.fr - twitter.com - valeursactuelles.com

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Kniha islámských sekt a škol
Křesťané v předislámské a raně islámské Arábii
Politický nekorektní životopis aneb účtování s Mohamedem
Velká turecká válka 1683–1699
Základy islámu a jejich výklad