Druhá mešita v Brně - informace
Autor: Redakce | Publikováno: 09.04.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
K doplnění k případu druhé brněnské mešity a plánu arabských investorů vystavět u Brna malé městečko přidáváme text napsaný skupinou IVČRN Brno v roce 2016 a jejich fotografie druhé brněnské mešity:

K doplnění k případu druhé brněnské mešity a plánu arabských investorů vystavět u Brna malé městečko přidáváme text napsaný skupinou IVČRN Brno v roce 2016 a jejich fotografie druhé brněnské mešity:
 
Brněnská městská část Královo pole se bouří proti nové islámské modlitebně. Občané městské části Brno - Královo pole se chystají zeptat svých zastupitelů kdo povolil tak kontroverzní stavbu a jaký vliv na bezpečnost a cenu nemovitostí v okolí tato modlitebna bude mít. Zastupitelstvo, které se bude konat dne 3.2.2016 ve velké zasedací místnosti, tak bude mít jistě velkou účast.
 
 
Nová modlitebna vznikla v utajení v neoznačené budově na podzim loňského roku. Muslimští představitelé existenci přiznávají a Policie po loňských útocích ve Francii zde zvýšila dohled. Zkušenosti ze zahraničí ukazují, že v lokalitách, kde se nacházejí islámské stavby, dochází ke snižování cen nemovitostí a zhoršuje se bezpečnostní situace. Tato nová modlitebna se nachází přímo v centru Králova Pole, na ulici Metodějova 2982/8 a sousedí s oblíbeným kulturním centrem Semilasso.
 
Vážíme si zájmu občanů, kterým neunikla další snaha o šíření extremistické islámské ideologie.
 
K tématu doporučujeme:
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
 
Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: