Opravdu potřebujeme masovou migraci do Evropy? Aneb o největší dezinformaci dneška ...
Autor: Marie Divišová | Publikováno: 25.04.2022 | Rubrika: Evropa
Ilustrace
Politici stále odůvodňují potřebu imigrace vymíráním obyvatelstva. Ale proč by se vlastně měl stále zvyšovat počet obyvatel? S oblibou se žongluje s počty "neproduktivních" státních zaměstnanců, které jakoby živí ti produktivní v průmyslu. Jenže to je typická demagogie. Stačí si najít na google fotky z automobilových závodů z meziválečných roků - na pásu se snaží stovky lidi - šroubuji, barví, svařuji atd. Dnes reportáž ze stejného závodu vypadá tak, že se vynořují robotická chapadla a dělaji většinu toho, co dřív dělali řemeslníci a nahoře z velínu to kontrolují dva lidé. Na výrobu čehokoliv je dnes potřeba zlomek lidí, kteří danou věc vyráběli před půl stoletím.

Politici stále odůvodňují potřebu imigrace vymíráním obyvatelstva. Ale proč by se vlastně měl stále zvyšovat počet obyvatel?  S oblibou se žongluje s počty "neproduktivních" státních zaměstnanců, které jakoby živí ti produktivní v průmyslu. Jenže to je typická demagogie.  Stačí si najít na google fotky z automobilových závodů z meziválečných roků - na pásu se snaží stovky lidi - šroubuji, barví, svařuji atd. Dnes reportáž ze stejného závodu vypadá tak, že se vynořují robotická chapadla a dělaji většinu toho, co dřív dělali řemeslníci a nahoře z velínu to kontrolují dva lidé. Na výrobu čehokoliv je dnes potřeba zlomek lidí, kteří danou věc vyráběli před půl stoletím.
 
Za první republiky se počitalo v zemědělství, že jeden člověk zvládne obdělat 3-5 hektarů půdy. Dnes se stroji zvládne 10x tolik. Takze i nižší počet pracovně aktivních lidí zvládne bez problémů uživit více neproduktivních, kteří žijí "z našich daní"  - důchodců, dětí, učitelů, lékařů ad.
 
Navíc - v celé Evropě je spousta nezaměstnaných, zejména mladých lidí. Ale tito mladí lidé se nad spoustou zaměstnání jenom ušklíbnou, odmítají dělat manuální práce a další, které považují za podřadné - kromě jiného také proto, že jsou mizerně zaplacené. Vystudují vysokou školu s nesmyslným zaměřením, tam se poflakují do 30 roků a pak se diví, že musí jít dělat číšníka, servírku nebo do skladu.
 
Migranti navíc nic neřeší - většina je funkčně negramotná, neumí jazyk, i ti, kdo mají vzdělání, tak píší arabským písmem, neovládají latinku. Mají svůj rodinný režim - žena je s dětmi doma, těch dětí je 5, pracuje jenom muž, takže nepříznivý poměr aktivních lidí je u nich ještě horší - 1:6 i více. Pro většinu zaměstnání jsou totálně nepoužitelní, takže finálně ze státu jenom tyjí různé podpory a poměr aktivních a neaktivních jenom dále zhoršují. A tyhle poměry se nemění ani ve třetí generaci po příchodu do Evropy.
 
Řešení je v tom, aby se evropská společnost vrátila nohama na zem, aby se "běloši" přestali ofrňovat nad fyzickou prací, aby byli slušně zaplaceni lidé v různých pomocných zaměstnáních, v továrnách na pásu, ve skladech, v úklidu, v péči o děti a seniory.
 
Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: