"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Brusel se utápí v imigrantském drogovém násilí

Autor: JB | Publikováno: 5.5.2022 | Rubrika: Asie
Vlajka - Belgie

Jestliže v ČR neví, co s ukrajinskými Romy (Mnozí mají velmi odlišný způsob života, bivakují na veřejných prostranstvích, například v Brně u železničního nádraží), pak určitou útěchu může skýtat pohled na hlavní město EU - Brusel, které kromě nespořádanosti a nekompatibilnosti života arabských uprchlíků, se navíc ještě potýká s jejich drogovým dealerstvím a gangsterským násilím.

Francouzské Valeurs actuelles s odkazem na článek v belgickém La Libre doslova píší, že Brusel se utápí v drogovém násilí. Policie, ale i právní řád na takovouto kvazi-vzpouru a odpírání nejsou dimenzovány.  Imigrantští narko-bandité jsou stále lépe vyzbrojeni, namnoze lépe než policisté (Pour faire face à des criminels de plus en plus violents et de mieux en mieux armés, la police bruxelloise semble largement dépassée). Jen za poslední půlrok došlo v Bruselu k tuctu přestřelkám při vyřizování gangsterských účtů. Nejprofláknutější drogovou kriminalitou je imigrantská čtvrť Molenbeek (tristement célèbre quartier de Molenbeek)

Policie ani státní správa nezvládá. Primátor Bruselu Philippe Close velí k ústupu: Zrušme trestnost měkkých drog, ať se policie může zabývat jen případy s tvrdými - heroinem či kokainem, ať to tu není jako v Anvers, kde policie už musí proti agresívním narko-gangstrům používat granáty (Personne ne veut voir la situation empirer et assister à des scènes qui existent déjà à Anvers où des grenades sont lancées pour intimider les bandes ennemies).

zdroj: valeursactuelles.com - lalibre.be - novinky.cz

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1244 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!