Přejít na standardní verzi portálu

Islamizace.cz

ropa

Proč mají na Evropě vydělávat díky protiruskými spojenci vyhozenému do povětří Nordstreamu jenom Američané? Jsou tu přece i Arabové! Organizace zemí vyvážejících ropu OPEC na dnešním jednání s iniciativou Saúdské Arábie rozhodl o snížení těžby, a ropa letí rázem přes 90 USD za barel. Evropa se nedoplatí ani za plyn ani za ropu. A protiruská operace zas dopadla prorusky - rubl šel už minulý měsíc nahoru a takto půjde ještě výš...

JB
05.10.2022
33
Vlajka - Německo

V Německu se přikládá pod kotlem. Nespokojenosti. V demonstrační den - pondělí opět vyšly tisíce lidí do ulic demonstraovat za změnu vládní politiky proti drahým energiím a vysokým cenám vůbec. Zejména v bývalé NDR, pár kilometrů od českých hranic to vře.

JB
05.10.2022
135
Vlajka - Velká Británie

To nyní prohlásila i britská ministryně vnitra Suella Braverman na stranické konferenci v Birminghamu. Řekla dále, že není xenofobní konstatovat, že azylový systém je nadužíván, že masy imigrantu zatěžují sociální systém. Prohlásila rovněž, že ti imigranti, kteří příjdo do Británie ilegálně, zejm. přes Lamanš, zde nebudou mít právo žádat o azyl.

JB
05.10.2022
107
cernoch

Černošský rapper a návrhář Kanye West představil na tomto Pařížském módním týdnu svou novou kolekci. Těží z nadupaného náboje sloganu Black Lifes Matter a představil na černošských modelech tričko "Na bílých životech záleží" - z přední strany papež Jan Pavel II. a ze zadní strany onen trhákový nápis "White Lifes Matter". Podle "sociálních advokátů" prý odporné. Asi nerozumí módě...

JB
04.10.2022
202
USA

Bývalý prezident Donald Trump zažaloval americký levicový televizní kanál CNN pro pomluvy o 475 USD. Jeho právníci včera podali žalobu. CNN prý zneužila svého vlivu na defamování Trumpovy osobnosti ve volbách, když ho nazývala lokajem Ruska, rasistou či srovnávala s Hitlerem. Trumpem utrpěnou újmu advokáti ocenili na 475.000.000 dolarů.

JB
04.10.2022
116
Vlajka - Rakousko

Rakousko je v imigračním srabu. Jako malá země pociťuje dramatický nárůst imigrantů ještě kritičtěji než Německo nebo Francie. 80% občanů je zděšeno. Rakouský kancléř Nehammer se vydal včera do Budapešti s prosíkem. Natvrdo prohlásil, že (východním zemím vnucovaná) evropská imigrační politika nefunguje, a státy jsou nuceny konat po vlastní linii. V Budapešti jednal s maďarským premiérem Orbánem a srbským prezidentem Vućićem o koordinaci a posílení protiimigrantských a protipřevaděčských opatření.

JB
04.10.2022
203
Zeměkoule

Sankce - nesankce, venezuelský Karibik vítá Rusy. O víkendu přiletěl první charter z Moskvy přímo na venezuelský ostrov Margarita.

JB
04.10.2022
230
Zeměkoule

Sankce-nesankce, venezuelský Karibik vítá Rusy. Koncem minulého týdne přiletěl první charter s více než 400 ruskými turisty do venezuelského Karibiku- na vyhlášené letovisko, ostrov Margarita. Turistický charter v destinaci Moskva-Porlamar bude létat 5x týdně.

JB
03.10.2022
164
Vlajka - Slovinsko

V úterý proběhla v Ljubljaně protivládní demonstrace proti evropským (evro-unijním) hodnotám. Národní shromáždění projednává novelu zákona o rodině doplňující evro-unijní hodnoty jako LGBT-indoktrinaci dětí, adopci dětí homosexuály, relativizaci matky a otce, jakož i tradiční rodiny. Na demonstraci se sešli lidé z celého Slovinska - zejména občané s křesťanským vyznáním.

JB
03.10.2022
160
Vlajka - Rakousko

Od 1. října zrušilo Rakousko bezplatné cestování ukrajinským uprchlíkům. Výjimkou jsou jízdy nových uprchlíků směr Rakousko. Úřady to zdůvodňují tím, že Ukrajinští běženci už mají přístup k sociálnímu systému a mohou dostávat dávky. Koordinátor pro uprchlíky opatření kritizuje, že Ukrajincům ztíží hledání si práce.

JB
03.10.2022
116
USA

Jak jsem si předsevzala, tak činím: Výňatek z článku R.-K. Maie v Tichys Einblick z 29.9. 2022 - USA naléhají na EU, aby přeposílala do Kyjeva víc peněz, i na americké zbraně. V zákulisí vyvíjí vláda USA nátlak na EU, aby měsíčně platila 3,5 mld. euro ukrajinské vládě. Těmito penězi mají být placeny americké zbraně. Podle Financial Times došlo na okraji zasedání valné hromady OSN k řadě různých setkání mezi zástupci EU, Ukrajiny a Bidenovy administrativy. A šlo natvrdo o peníze.

Helena Mallotová
03.10.2022
109
Vlajka - Německo

Berlin otevrel pilotní projekt homosexualne zamerene skolky, v niz by deti mely byt cíleně seznamovany se zivotnim stylem abecednich lidi. Jistě vás překvapí, že ve správní radě usedl sociolog, ktery uz desitky let propaguje pedofilii a sex mezi dospelymi a detmi oznacil za konsenzualni.

Martin Gust
03.10.2022
123
Vlajka - Švédsko

Aktuálně ve Švédsku a brzy i v České republice ... Letos na této každoroční muslimské slavnosti ve Švédsku zaznělo: "Poselství, které chceme dnes předat, je, že muslimové zde v Malmö vystupují proti nespravedlnosti, proti útlaku a proti nelidským hodnotám," řekl Saqlain Rajpar mluvčí muslimského shromáždění.

Redakce
03.10.2022
186
Vlajka - Rakousko

Rakušané mají už dost podpory Ukrajiny. Peticí požadují na vládě, aby zemi vrátila zpět do absolutní neutrality. Dost bylo dodávek pohonných hmot, zbraní, financování Kyjeva - a teď navíc vyhrožování zelené ministryně životního prostředí, že vypoví smlouvy s Gazpromem. Vraťte Vídeň zpátky k neutralitě!

JB
02.10.2022
136
Kříž 01

Jak vyplývá z předvolebních průzkumů,, drtivá většina protestantských věřících v 200-milionové Brazílii volí pravicového kandidáta a stávajícího prezidenta Jaira Bolsonara - 50% z nich. Protestanté také Bolsonarovi dopomohli do současného prezidentského křesla. Manželka Bolsonara - Michelle, charismatická protestantka, vyzvala věřící, aby se poslední hodiny před volbami modlili a duchovně vyhlašovali, že Brazílie patří Pánu Ježíši Kristu.

JB
02.10.2022
124
Vlajka - Belgie

Šéf belgického vojska admirál Michel Hofman vydává jasný signál: za současné situace dává smysl zavést povinnou vojenskou službu.

JB
02.10.2022
119
Turecko

Nesplnili své sliby, žádné NATO! Turecký prezident Erdogan kategoricky zamítl ambice Švédska a Finska vstoupit do NATO, nakolik nesplnily své sliby s vydáním kurdských azylantů ze skupin PKK a YPG Turecku. Erdogana hoši a holky ve Štokholmu a Helsinkách neoblbnou. Buď poruší azylové právo nebo mohou na NATO zapomenout.

JB
02.10.2022
314
Vlajka - Německo

Mluvčí německých policejních odborů Heiko Teggatz varuje, že současná imigrační situace se řítí do kritického roku 2015. Do Německa vandruje čím dál více ilegálů a trasa Praha - Drážďany je hlavní tepnou. Z toho jak se Češi staví k imigraci nehrozí, že by tam imigranti chtěli zůstat, kritizuje dále Tegatz české kolegy...

JB
01.10.2022
214
Vlajka - Česká Republika

Samozřejmě chápu, že člověku, neznalému výše popsaných praktik, na tomto daru nemusí připadat nic směšného. Ale pro mě to směšné skutečně je. Jak z pohledu zařazení „našeho“ státu mezi „no NATO“ rozvojové země, tak z pohledu hlouposti „odborníků“ na ministerstvu války, kteří nechápou, že český stát za „dar“ ve výši 100 miliónu USD odvede z peněz českých daňových poplatníků americkým firmám během příštích 10 až 15 let něco mezi 250 až 900 milióny USD za příslušné služby, servis a náhradní díly techniky, kterou by pro naši armádu možná ani nepořídil, protože ji prostě k obraně území ČR vůbec nepotřebuje.

Jaroslav Štefec
01.10.2022
317
afrika

Další země se odtahuje od Západu a vztahuje k Rusku o ochranu, V Africe je to po Mali a Středoafrické republice Burkina Faso. Lidé v Uagadugú vyšli do ulic s ruskými vlajkami a žádají ochranu od ruské Wagnerovy armády, která úspěšně zasáhla v Mali proti džihádistům. Západ, který sám sebe tolik chválí se může také sám sebe zeptat, proč lidé v Africe a dojisté míry i v Latinské Americe spojují svou suverenitu a svobodu radši s Ruskem než se Západem.

JB
01.10.2022
186

Islamizace.cz