Přejít na standardní verzi portálu

Islamizace.cz

Eifelovka

Za nákup jídla dám okolo 150€, zbytek, cca za 80€ si dokradu, říká francouzská studentka architektury v Paříži s tím, že si nemyslela, že někdy bude muset snížit ke krádeži. Krádeže potravin se stávají rutinní samozřejmostí. Maso supermarkety střeží pod zámkem jako luxusní zboží... Francouzský Le Figaro, přináší report o chudobě ve Francii..

JB
30.03.2023
112
Vlajka - Velká Británie

Británie už nemá imigranty kam dávat. Bude je umísťovat na vojenské základny a do kotvících lodí. Pro tento účel vyčlenilo tři vojenské základny: v Essexu, Sussexu a Lincolnshire.

JB
30.03.2023
80
Vlajka - Švédsko

Švédsko je nezpůsobilé vstoupit do NATO kvůli povýšenectví a nedostatku respektu, tlumočil mluvčí maďarského premiéra Orbána zatrhnutí maďarským parlamentem vstupu Švédska do NATO. Švédsko v EU punktuje proti Maďarsku.

JB
30.03.2023
99
Arabia

Primátor Le Havre a bývalý francouzský premiér Edouard Philippe obdržel psaní s bílým práškem a zprávou Aláh je velký. Prášek sice nebyl toxický, ale policie dále pátrá po pachateli výhrůžky.

JB
30.03.2023
60
migrace

Po rozpoutání neúnosné imigrace v posledních desetiletích docháejí státy EU, že takto to dál nejde. Evropský parlament jedná o zpřísnění azylových pravidel, zejména pokud jde o notorické ekonomické a zločinné imigranty, kteří na azyl nemají nárok. Nový systém by měl zkrátit azylové řízení a umožnit zadržovací vazbu až po 12 měsíců.

JB
30.03.2023
53
Francie - nepokoje 5

Ekologičnost elektroaut není tak růžová, jak bylo ideologicky požadováno. Když odhlédneme od externalit výroby a provozu, praxe přináší další problém. Již při manších nehodách jdou elektroauta do šrotu. Důvodem je, že po nehodě nelze garantovat nepoškození článkové baterie. A ta u elektrovozů činí polovinu ceny. Požáry elektroaut jsou intezívní, hasící náklady 5x vyšší, takže, pokud to bezpečně lze, je jednodušší nechat je shořet.

JB
29.03.2023
159
ČT

84% mladých do 27 let státní veřejnoprávní médium nesleduje. Přesto mají platit - nyní zvýšené - poplatky? Toť komentáře kolem ORF (obdoba ČT) v Rakousku. Je to dáno i tím, že ORF je levicově zatížena a německy mluvící Rakušané zas tak na veřejnoprávně naordinované zprávy a pořady odkázáni nejsou.

JB
29.03.2023
111
USA

Volby v USA napřesrok si získává jeden volební trhák. A sice - ukončení války na Ukrajině. Trump opakovaně prohlásil, že bude-li zvolen, ukončí válku do 24 hodin. Něco, na co Biden nemá a nemůže v této kýžené oblasti americké voliče uspokojit.

JB
29.03.2023
201
Francie - nepokoje 2

V imigrantském centru v příhraničním mexickém Ciudad Juaréz uhořelo na 40 imigrantů při požáru, který vypukl v pondělí večer.

JB
28.03.2023
86
Vlajka - Polsko

Mnoho komentářů na sociálních sítích se hrozí brutality francouzské policie. Nic dlužná nezůstávají polská média, která se ptají, zda západní média zkoupou francouzskou policii jako polskou, když v roce 2021 použila slzný plyn...

JB
28.03.2023
226
Ježíš

Vždycky to tak v naší zemi bylo, velikonoční tradice nám předali naši předkové. Nyní, když jako obvykle paní učitelka přinesla do třídy kočičky a chtěla vzít děcka na výlet na velikonoční trhy, byl oheň na střeše. Rodiče muslimské dívky si řediteli školy stěžovali, že to dívka špatně nese. A rázem bylo po všem: kočičky pryč, žádné velikonoční trhy a učitelka si má dát s křesťanským fundamentalizmem klidnou.

JB
28.03.2023
183
cina

Sleduji na youtube seminář a diskusi o aktuální situaci na TaiWanu. Bude válka? Či nebude válka? Bude to Čína riskovat? A když bude válka, kdy bude? A co udělají amíci? Překvapivé vystoupení jednoho "čínověda" (čti sinologa), který strávil několik roků v Číně, několik na TaiWanu a ještě nějaký čas v Singapuru. Válka o TaiWan nebude. Na TaiWanu totiž sílí v populaci názor, že současný přístup zvyšování napětí a válečnická konfrontace je slepá ulička. Zhruba polovina obyvatel TaiWanu se stejně považuje za Číňany. Stále více lidí si myslí, že by se TaiWan měl sbližovat s kontinentální Čínou a později se s ní dobrovolně spojit. Protože jako součást Číny bude mít lepší ekonomickou perspektivu, než samostatně.

Marie Divišová
28.03.2023
156
Vlajka - Island

Jestliže pod masovou imigrací padají na hubu i největší země západního světa, malým a nejmenším jde již o kejhák. To reflektuje 350-tisícový Island. Tamní vláda nyní uzákonila, že po zamítnutí žádosti o azyl, po 30 dnech už takovíto ilegálové nemají nárok na sociální dávky, bydlení ani lékařskou péči.

JB
27.03.2023
323
Vlajka - Srbsko

Před 24 lety bylo zahájeno bombardování Jugoslávie leteckými silami osmi států NATO. K tomuto bombardování daly podnět USA a opět bez mandátu OSN! Zdroje se shodují, že příběh z Račaku byl hlavní záminkou pro následný zásah NATO v podobě bombardování Srbska. Od samého začátku jej přitom provázejí velké pochybnosti. Někteří natvrdo říkají, že tato záminka k útoku na Jugoslávii byla „vyrobena“ americkými diplomaty.

Martina Roulichová
27.03.2023
269
cina

Biden už od minulého týdne volá Ximu. Ten ho ignoruje. Biden se snaží dovolat Ximu, který mu to nebere. Francouzský prezident Macron spolu se šéfkomisařkou EU Leyenovou spěchají do Číny. Taktéž španělský premiér. A - svatá prostoto - Pekarová na Tchajvan. To jako už podporujeme ruské zájmy? Vždyť na to už dávno není doba a pro EU a USA je to těžce kontraproduktivní počin. A co Ukrajina? Vysvětlí to někdo jinak než ndůvtipností a neinformovaností?

JB
27.03.2023
222
Vlajka - Srbsko

Národem, který v Evropě přinesl největší oběť na oltář demokracie, je bezesporu Srbsko. Premiér Vućić při vzpomínkovém aktu na hrůzné bombardování Severoatlantickou aliancí v pátek v Somboru, kam před 24 lety dopadla první "demokratická" bomba, konstatoval, že Odpustíme, seč můžeme, ale zapomeneme jen až nebudeme...

JB
26.03.2023
160
radar

Rakouský ministr zahraničí Alexander Schallenberg poskytl rozhovor Al Džazíře o válce na Ukrajině: není jen černo-bílá... Mrkněte!

JB
26.03.2023
230
Vlajka - Polsko

Zima končí, imigrantská sezóna začíná. 94 imigrantů včera odchyceno na polsko-běloruské hranici. Indové to brali už rovnou přes hraniční řeku Volkušanka...

JB
26.03.2023
156
pk2

Brutalita při zásazích francouzské policie je už dosvětavolající. V porovnání s ní - jak tvrdí byli příslušníci SNB v r. 1989? A kde jsou nějaké české hlasy za svobodu a lidská práva nebohých Francouzů a Francouzek?

JB
26.03.2023
198
plac

Za posledních 40 let vzrostl počet znásilnění v kdysi bezpečném Rakousku více než o 60 procentních bodů na na 1140 případů v loňském roce, tj. těch, které byly policii nahlášeny. Když vás v Rakousku někdo znásilní, je to téměř půl-napůl, zda to bude Rakušan nebo NeRakušan.

JB
26.03.2023
297

Islamizace.cz