Přejít na standardní verzi portálu

Islamizace.cz

us_army

Výstup z urgentní bezpečnostní porady po íránském útoku na Izrael Ameriku poněkud odkopal: USA podle Bidena poskytnou Izraeli nezlomnou podporu, avšak zároveň prý udělají vše, aby se vyhnuly válce s Íránem.

JB
15.04.2024
158
USA vlajka - pálení

Sedmdesatilety transgenderovy advokát prichazi k soudnímu jednání ve státě Washington. Je to samozřejmě zcela normální projev hluboké osobnostní potřeby a v žádném případě se nejedná o exhibicionisticke naplňování sexuálního fetise.

Martin Gust
15.04.2024
351
nazislam

Ze 6 milionů trestných činů v Německu v roce 2023 spáchali 40% cizinci, kteří nemají ani německý pas. Podle německé kriminální statistiky největší zločinnost vykazují Alžířané - prakticky každý druhý, potom podobně Gruzínci, a dále Albánci. Maročané, Libanonci, Sčané, Egypťané, Nigerijci a na 11 pachatelů ze 100 jsou evidováni občané Íránu.

JB
14.04.2024
189
Irán - vlajka

V souvislosti s provedením odvetného útoku drony a raketami na Izrael, Írán varoval země, které ho podporují. Íránský ministr obrany Aštiani pohrozil všem zemím napomáhajícím Izraeli v "agresi" proti Íránu rozhodnou odpovědí.

JB
14.04.2024
197
Vlajka - Slovenská Republika

Vypadá to, že největším ohrožením demokracie jsou voliči. Nerespektují rady intelektuálních elit a hlasují, jak je napadne. A média, která nás od rána do večera děsí koncem světa kvůli kyslicniku uhlicitemu, si stěžují že zvítězil strach. So it goes.

Martin Gust
14.04.2024
233
Vlajka - Francie

Ve středu ve francouzském Bordeaux afghánský imigrant stavěl do latě dva alžírské (37, 28) jaktože popíjí na závěr Ramadánu alkohol. Ti ho odpálkovali, že mu do toho nic není a ve vystupňované hádce po něm hodili plechovku. Afghánec na ně skočil a pobodal je - jeden zabit, druhý převezen do nemocnice. Zalarmované policii se Afghánec nechtěl vzdát a vyjel na policistu s nožem. Zastřelen namístě.

JB
13.04.2024
176
Vlajka - Švédsko

Otec se svým malým synkem šel ve středu v Skärholmen na jihu Stockholmu do bazénu. V podchodu se nechtěl nechat bureovat bandou mladých (imigrantů) a rázem koupil hned jednu kulku. Syn zavolal policii, otec byl převezen do nemocnice. Policie nikoho zatím nemá. Je to už nesčetný případ.

JB
13.04.2024
295
ropa

Jakkoli se na začátku zdálo, že by protiruské sankce mohly fungovat, mají podobně jako jejich autoři pramálo společného s realitou. Strop na vývoz tankery Rusko obešlo vytvořením vlastní tankerové flotily a zažívá nebývalý boom nárůstu vývozu zejména do Indie a Číny. A tak zatímco zejména evropské firmy a občané si musí připlatit, těší se v Asii a jinde ekonomické výhodě. To vše nyní ještě eskaluje s s válkou naspadnutí Íránu proti Izraeli. A to před volbami v Evropě a USA.

JB
13.04.2024
187
Vlajka - Česká Republika

Přesně takovým zlatým teletem se pro Fialovu vládu stala válka na Ukrajině. Spojila s ní svojí celou existenci a kromě ní nevidí žádné jiné priority, nevidí občany ani ekonomické zájmy této země, její dobré sousedské vztahy, nic jiného než pouze další pokračování války na Ukrajině. Z vlastní iniciativy teď zhoršuje vztahy se Slovenskou republikou jenom proto, že tato má na válku jiný názor a nepřeje si jí dále podporovat. Naprosto přesně se však tato vláda chová i k vlastním občanům. Kdo si dovolí mluvit o míru, jednání, či zastavení bojů, je pro ní proruský zrádce, šířící kremelský narativ.

Petr Markvart
13.04.2024
225
merkava

Americký generál pro Evropu Christopher Cavoli vidí pro Ukrajinu alarmující scénář. S tím jak jí dochází střely do kanonů ráže 155mm se situace zvrátí v její neprospěch během pár týdnů. Již nyní je nepoměr v dělostřelecké palbě 5:1 v neprospěch Ukrajiny, který, pokud dosáhne 10:1 bude znamenat vyklizení pozic.

JB
12.04.2024
283
Vlajka - Rusko

Zatímco válka na Ukrajině díky ochabování Západu se pro Rusko draze ale přece pozvolna vyvíjí v jeho prospěch, vede megazemě daleko zásadnější boj o svou budoucnost. S tím jak za Putina Rusové bohatli a bohatnou, mládež, která se narodila do vaty, odhlédá od tradičních, na křesťanství založených hodnot, a adoruje rozkladnému západnímu hedonizmu a liberalizmu. Jak ostatně už starověký prorok Izaiáš nikoli překvapivě sumarizoval: příčinou úpadku Sodomy a Gomory byla sytost chleba a hojnost pokoje, či oním pozdějším římským: chléb a zábavu. Prezident Putin chce nyní maximální měrou ruskou mládež odvrátit od "západního satanizmu" ke křesťanským hodnotám, ze kterých vychází i současná ideologie Ruského státu.

JB
12.04.2024
253
afrika

Dodnes bych všechny plandemisty a vakcinátory s chutí nakopal za ty nesmyslné buzerace doprdele. Nikoliv Uganďany, kteří se asi tehdy opravdu báli, ale zejména ty globalistické šmejdy a jejich chazarskou farmalobby.

Petr Markvart
12.04.2024
265
Vlajka - Belgie

Belgická policie vyhlásila teroristickou hrozbu pro školy druhého stupně. Na celém území Belgie mají školy dbát zvýšené ostražitosti a hlásit podezřelé situace. Povahu blíže neupřesnila, ale v posledních měsících školy ve Francii a Belgii řešily hrozbu islámistického útoku imigrantských žáků.

JB
11.04.2024
163
brusel

EU ve středu schválila kontroverzní imigrační pakt, který zavádí by měl přenést imigrační břemeno na východoevropské země. Ty budou buď muset imigranty ze západních zemí přijímat nebo se vykoupit 20 tis. na hlavu. Východoeropané tak poznají skutečnou tvář EU a milovat ji asi nebudou. Většina jejich zástupců byla proti. Imigrační pakt a jeho aplikace zřejmě založí velké schizma v EU, které se může stát fatálním.

JB
11.04.2024
235
Vlajka - Řecko

Na nátlak muslimské komunity otevřel Generální sekretariát pro náboženství po 102 prostory historické mešity k muslimské bohoslužbě v Tesalonikách. Islámskou bohoslužbu vysluhoval egyptský imám s řeckým občanstvím v řečtině a arabštině. Prostory historické mešity doposud sloužily jako městská galerie.

JB
11.04.2024
202
Vlajka - Rusko

Samotné Rusko je údajně nyní schopné vyrábět 150-300 tisíc kusů dělostřeleckých granátů měsíčně + 200 kusů "chytrých" raket s přesnou satelitní navigací. Přesné údaje nejsou, ale ví se, že výroba jede v nepřetržitém třísměnném provozu a do zbrojních továren byli získáni dělníci různých kovoobráběcích specializací z celého Ruska nabídkou mimořádně vysokých mezd a bezplatného ubytování a stravování. Ve statistikách přímo výroba munice uváděná není, je zahrnuta v položce Ostatní kovové výrobky (kde jsou kromě toho různé jednoduché kovové věci typu drátů, hřebíků, trubek, kabelů, konzerv, nádobí ap.). Tato položka vyrostla razantně, a dále roste, jenom letos za první dva měsíce o více než 50%.

Marie Divišová
11.04.2024
299
Německo

Podle průzkumu je 52% Němců pro navrhované znovuzavedení povinné vojenské služby. 44% je proti, což jsou zejména mladí lidé do 30 let. Pro zavedení jsou voliči tradičně-konzervativních AfD, ale i klasické CDU, a nové nejrychleji rostoucí BSW. Proti jsou voliči Zelených (kteří jsou paradoxně nejvíce pro válečnou podporu Ukrajiny), liberálové a značně rozdělená je voličská základna vládní sociální demokracie.

JB
10.04.2024
186
Raketa

Komisař EU pro zahraničí Josepf Borrell v úterý alarmoval. že válka v Evropě je už na obzoru, a EU se musí připravocat, především mobilizací evropského vojenského průmyslu. Za tím účelem vyzval k vytvoření nadnárodního evropského fondu.

JB
10.04.2024
464
Vlajka - Skotsko

(Psáno1.4.2024) Ode dneška můžete ve Skotsku dostat až sedm let pokud řeknete něco, co "rozumná osoba může důvodně pokládat za nenavistne nebo urazejici." Není pritom nutné, abyste se činu dopustili před více osobami a žaloba nemusí prokazovat úmysl dopustit se újmy. Stačí "důvodné podezření, že by újma mohla vzniknout.

Martin Gust
10.04.2024
257
Turecko

Po teroristickém útoku v Moskvě rozhodlo Turecko o zavedení vízového režimu pro občany Tádžikistánu. Víza začínají platit od 20. dubna. Do té doby musí všichni občané Tádžikistánu buďto opustit území Turecka nebo si vyřídit pracovní víza, jinak budou deportováni.

Marie Divišová
10.04.2024
213

Islamizace.cz