Přejít na standardní verzi portálu

Islamizace.cz

Vlajka - Rusko

Rusko a Irán podepsaly rámcovou dohodu o exportu automobilů do Ruska. Předpokládaný objem dovozu je cca 400 milionů USD, platby budou prováděny v národních měnách. V Iránu působí několik silných výrobců automobilů a vyrábí se automobily několika světových značek v licenci - Renault, Peugeot, Mazda, Suzuki, Toyota, čínské a indické značky ... V Iránu se vyrábějí i elektromobily.

Marie Divišová
01.12.2022
128
USA vlajka - pálení

Bývalý ministr financí SRN, Oskar Lafontaine odsoudil expanzi NATO k ruským hranicím, obvinil USA z odbouchnutí NordStreamu a vyzval ke zbavení se americké kurately. V rozhovoru pro Der Westen řekl, že "USA, Kanada či Mexiko nemají ruské vojáky na svých hranicích, ale americká vojska jsou na hranicích s Ruskem. Před důsledky takové expanze mnozí američtí politici varovali."

JB
01.12.2022
112
Vánoce

Při tradičním rozsvěcení jolky Dědou Mrázem před domem ruské kultury Russisches Haus v Berlíně protestovala asi stovka Ukrajinců s ukrajinskými vlajkami. Na Dědu Mráze pokřikovali, že je nástrojem ruské propagandy.

JB
01.12.2022
154
radar

České předsednictví EU oznámilo, že v úterý nalezl Evropský parlament shodu na nových pravidlech kontroly emailů, SMSek a čatů. Vyšetřující orgány by měly mít snazší přístup do elektronické komunikace a poskytovatelé elektronických komunikačních služeb jim musí v do deseti dnů, v urgentních případech během 8 hodin, požadované záznamy vydat: Dále je budou muset uchovávat a nemazat. Sledovacím a vyšetřovacím orgánům mají sloužit jako doličný důkazní materiál.

JB
01.12.2022
112
Vlajka - Švédsko

Nová pravicová švédská vláda uklízí po socialistech. Imigrační legislativa se má změnit - azyl má být poskytován jen po omezenou dobu, a imigranti, kteří chtějí zůstat se musí naučit jazyk a pracovat.

JB
30.11.2022
168
Raketa

Poté, co dynamika války na Ukrajině zvolnila, karta se obrací. Rusové převzali západní taktiku humanitárního bombardování a pokročilou raketovou technikou ničí ukrajinskou infrastrukturu. Nakolik se tato taktika ukazuje nenáročná a účinná, množí se na ukrajinských sociálních sítích hlášky, že v příštích hodinách chystá Moskva frontální útok 200 drony a raketami dalekého doletu. Rusové tak chtějí zlomit ukrajinský odpor.

JB
30.11.2022
250
papez_frantisek

Papež František to natřel národnostním menšinám. V rozhovoru pro americký jezuitský časopis America natvrdo konstatoval, že snad nejukrutnější jsou ve všeobecnosti ty národy z Ruska, kteří nejsou z ruské tradice, jako Burjati, Čečenci atd.

JB
30.11.2022
194
Zeměkoule

Víkendové volby na Tchajwanu daly západnímu hřebelcování výhost. Vládnoucí Pokroková demokratická strana prezidentky Caj Ing-wenové značně oslabila a prohrála v důležitých velkoměstech země. Prezidentka následně rezignovala na vedení strany.

JB
30.11.2022
280
socha_svobody

Ve válečné politice, která má pregnantnější dopady než politika přerozdělování, se politika USA ukazuje prozíravější než evropská, respektive ta eurounijní. Zatímco EU rozhodla, že Rusko je teroristický stát, USA hledí dál, a Rusko za stát sponzorující terorizmus, podobně jako Zwyrtek Hamplová, neoznačily a zatím tak označit nehodlají. Tak jak to tedy je? Křičel by zloděj chyťte zloděje, nobo jsou důvody ještě pádnější? Mnozí američtí političtí pozorovatelé je vidí...

JB
29.11.2022
408
independence

Mj. i zde, v jaderné energetice, sankce naráží na svůj limit, protože Západ může sankcionovat leda tak sám sebe. Nezbývá než švejkovat. V jaderném sektoru se na sankce se rezignuje...

JB
29.11.2022
244
osirak

Turecko už si dávno vede svou, na NATu a USA nezávislou politiku. Prezident Turecka Erdogan udržuje spojenectví s Ruskem, NATem, USA i Evropou jen tak a potud, pokud je to na prospěch budování a obrodě Osmanského impéria. Průmysl, a především zbrojní, to podtrhává. Drony, vrtulníky, lodě, obrněnci, a nyní Turecko dokončuje neviditelný tryskáč páté generace TF-X.

JB
29.11.2022
174
Vlajka - Belgie

Po nedělním řádění marockých imigrantů v Bruselu si lidé opět uvědomili, jakému nebezpečí je vystavuje neřízená imigrace. Lidé na sociálních sítích volají po přehodnocení imigrační politiky a zastavení ilegální imigrace vůbec.

JB
29.11.2022
194
krev

V multikulturně zaimigrovaném Bruselu teče krev. Každou chvíli. Přepadení a útoky nožem tu nejsou výjimkou. Včera se během jedné hodiny odehrály hned tři útoky nožem na třech různých místech.

JB
29.11.2022
227
pk

Neviděli jste tohoto Jižana - jak je nazývá německý tisk - ve svém okolí? Před měsícem napadl na chodbě jednoho vídeňského domu v Kenyongasse 24-letou dívku - začal ji osahávat a sápat se na ni. Ta se bránila a stihla zazvonit na zvonek partaje poruce, načež pachatel zdrhl. Policie nyní žádá sdělit jakékoli info, které by ji přivedlo Jižanovi na stopu.

JB
28.11.2022
143
Vlajka - Česká Republika

Žijeme ve státě, který nám bere víc jak 50% výdělku. Který podporuje cizí národy a naše česká vláda zve si sem k nám statisíce příslušníku cizího národa. A přitom žijeme ve státě, který sere na své občany a nechce jim zajistit slušný život. Ti méně šťastní pak musí prosit soukromé dárce o pomoc, aby mohli žít aspoň trochu slušně.

Redakce
28.11.2022
221
Vlajka - Nizozemí

Rovněž v Holandsku včera imigranti řádili po vítězství Maroka nad Belgií. V Amsterdamu, Haagu, Rotterdamu napadali policii pyrotechnikou, vandalizovali městský mobiliář.

JB
28.11.2022
253
ohnostroj

Jednotně oblečení a maskovaní členové pravicově vyhraněné skupiny "Rakušané" přijeli v St. Pöltenu malým náklaďákem před vjezd do imigrantské čtvrti, zatarasili jej ostnatým drátem, zapálili bengálské ohně a rozdávali letáky. Před policií z místa ujeli. Některé z nich policie chytla ve městě.

JB
28.11.2022
221
Vlajka - Rakousko

Nakolik z více než 90% žádají o azyl v Evropě zdraví zdatní mladíci a nikoli staří, nemocní, postižení či znevýhodnění, je logické, že když jsou v Evropě zaopatřeni, mají roupy. Rakousko stále ještě nevstřebalo haloweenové řádění mladých imigrantů v Linci, které svým napadáním policistů a ztropením kvazi-občanské války otřáslo rakouským bezpečnostním sebevědomím. Otázka doby zní: Co dělat, aby se s imigranty dalo vydržet, a neuďáli z Rakouska kůlničku na dříví?

JB
27.11.2022
125
Francie - nepokoje 2

Po prohře Belgie s Marokem na světovém mistrovství v Kataru, rozpoutali arabští imigranti v Bruselu peklo. Demolují městský mobiliář, převrací a zapalují auta... Policie centrum Bruselu vyhlásila za no-go zónu a nastoupili těžkooděnci a vodní děla. Mrkněte!

JB
27.11.2022
657
eu

Místopředsedkyně Evropské komise Suicová prohlásila, že uprchlíci z Ukrajiny zůstanou v zemích, do nichž se uchýlili, ještě celá léta. A mluvila o Německu a Polsku. Nikdo ještě nezaznamenal, že na počet vlastních obyvatel jsme uprchlíků přijali nejvíc z celé EU. Ani na nejvyšších bruselských místech se nikdo neobtěžoval to vzít s díky na vědomí.

Helena Mallotová
27.11.2022
146

Islamizace.cz