"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Generální tajemník OSN uznal argumenty Ruska

Autor: JB | Publikováno: 28.4.2022 | Rubrika: Asie
osn

Při úterním setkání prezidenta RF Vladimira Putina s generálním sekretářem OSN António Geterresem byla vzata v úvahu stanoviska obou sporných stran - Ruska a Západu s Ukrajinou.

Portugalec Guterres se vyjádřil, že reflektuje a je si vědom postojů a argumentů Ruska (O responsável máximo da ONU fez questão de sublinhar que está atento aos motivos de "descontentamento" da Rússia em relação ao leste europeu), nicméně vzápětí mu vpálil, že v OSN dospěli k závěru, že spor není řešen v duchu charty OSN a že se ze strany Ruska jedná o invazi (afirmou, acrescentando logo de seguida: "Consideramos que aquilo que aconteceu foi uma invasão em território ucraniano).

Právník Putin Guterresovi kontroval, že osobně prostudoval judikáty mezinárodního soudu ohledně Kosova, a že jak Doněcko-Luganská entita, tak Rusko postupují v duchu tohoto judikátu. Guterres nebyl schopen oponovat, a směřoval rozhovor ke konkrétním cílům mírového urovnání, zamezení civilních ztrát, evakuačním koridorům a vyšetření válečných zločinů.

 
Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1341 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!