Detransgender: Mnozí trans by chtěli revers a být, kým byli dřív...
Autor: JB | Publikováno: 31.05.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Tranďák, tranďačka. Jednoduše, no problem. Razí se dětem do hlavy pořádná LGBT osvěta. Nakolik francouzské prostředí nepřijímá z anglosaského světa nic nekriticky, francouzské Le Figaro nyní přichází s varováním od mnohých rodičů trans-dětí, jakož i trans-mladistvých samotných, kteří v čím dál větší míře litují a v depresích žádají o revers - detrans. Ten však už není do původní podoby v plné míře možný - trans změna je fatálně nevratná.

Tranďák, tranďačka. Jednoduše, no problem. Razí se dětem do hlavy pořádná LGBT osvěta, mnohdy i bez vědomí rodičů...

Nakolik francouzské prostředí nepřijímá z anglosaského světa (le sillage des pays anglo-saxons) nic nekriticky, francouzské Le Figaro nyní přichází s varováním od mnohých rodičů trans-dětí, jakož i trans-mladistvých samotných, kteří v čím dál větší míře litují a v depresích žádají o revers - detrans («nombre croissant de jeunes adultes transgenres souhaitant “détransitionner”»). Ten však už není do původní podoby v plné míře možný - trans změna je fatálně nevratná («caractère irréversible»). 

Už nemám prsa, nemám dělohu, nemám vaječníky, zničila jsem si tělo, myslela jsem si to dopadne líp, a teď se musím vyrovnávat s katastrofálními důsledky svého přechodu («Je n’ai plus de seins. Je n’ai plus d’utérus. Je n’ai plus d’ovaires. J’ai détruit mon corps en pensant que ça irait mieux. Je dois dealer avec les conséquences désastreuses de ma transition»), a nyní mi zas pomáhají zpět, konstatuje 26-letá detranzačka, podle občanky stále ještě muž...

zdroj: lefigaro.fr - lefigaro.fr - lefigaro.fr - lefigaro.fr - lefigaro.fr

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost