Západní země rozděleny, zda Ukrajinu řešit diplomaticky či zbraněmi
Autor: JB | Publikováno: 01.06.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Země západní Evropy jsou příkře rozděleny v otázce dalšího postupu na Ukrajině. Zatímco největší evropské země jako Francie, Německo a Itálie prosazují mírové diplomatické řešení, jiné v čele s Anglosasy sází na dodávky zbraní.

Země západní Evropy jsou  příkře rozděleny  v otázce dalšího postupu na Ukrajině na dva bloky (la nature politique des différentes parties de l’Europe est revenue au galop, coupant le continent en deux blocs). Zatímco největší evropské země jako Francie, Německo a Itálie prosazují urychlené zastavení bojů a mírové diplomatické řešení (le camp de la paix, mené par la France, l’Allemagne et l’Italie, veut obtenir l’arrêt des combats et entamer des négociations le plus rapidement possible), jiné v čele s Anglosasy sází na dodávky zbraní.

Podobná prohlubující se dělící linie je stále více znatelná u východoevropských zemí, kde sever od Maďarska nahoru horuje pro válečnickou variantu, zatímco jih pro diplomacii. Obdobně v USA  - demokraté v čele s Bidenem tlačí na válku "až do posledního Ukrajince", zatímco republikáni spatřují řešení v diplomaticky konstruktivním přístupu.

zdroj: lefigaro.fr

Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost