Německo: Zrušit embargo poškozující Západ více než Rusko!
Autor: JB | Publikováno: 02.06.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Válka se dá vyhrát jen takovými prostředky, které uštědřují větší ztráty nepříteli než vlastním řadám. To není případ embarga na ruskou ropu do Evropy. Německý politik Tino Chrupalla požaduje nejen jeho neuplatnění pro ropovod Družba pro Maďarsko, ČR a SK, ale úplně kompletního zrušení, nakolik poškozuje německý průmysl, pracující i zaměstnavatele.

Válka se dá vyhrát jen takovými prostředky, které uštědřují větší ztráty nepříteli než vlastním řadám. To ale není případ embarga na ruskou ropu do Evropy. Německý politik Tino Chrupalla (AfD) požaduje nejen jeho neuplatnění pro ropovod Družba pro Maďarsko, ČR a SK, ale úplně kompletního zrušení, nakolik poškozuje německý průmysl, pracující i zaměstnavatele.

Jak je možné, že embargo na ruskou ropu a plyn poškozuje více Evropu než Rusko? Je Putin takový génius, že s evropskými politiky vydrbal? Nikoli, ale může se spolehnout na jejich nejapnost. Měli totiž nejdříve začít krátit dodávky z Ruska, a pak teprve blitzkriegem vyhlásit embargo. V opačném nastalém případě vyhlášením embarga umělě vyšroubovali ceny nahoru a ještě je Putinovi v rámci "dočasných" výjimek platí.

zdroj: afd.de - lalibre.be

srovnej: parlamentnilisty.cz

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost