USA poraženy!
Autor: JB | Publikováno: 06.06.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
USA ztrácí svůj vliv už i v Americe. Zatím jen Latinské. Jakkoli USA horovaly pro vyloučení Kuby, Venezuely a Nikaraguy ze summitu Amerik, který začíná tento týden, nepochodily. Mexický prezident Obrador odmítl summit bez těchto zemí a především Kuby. Kuba se totiž projevila v době covidu jako větší spojenec než USA. Kuba, jejíž vyspělé zdravotnictví si nic nezadá s tím v USA, poskytla v kovidové době americkým i mimoamerickým (Itálie, Katar, Írán aj.) zemím větší pomoc než USA. V nouzi poznáš přítele...

USA ztrácí svůj vliv už i v Americe. Zatím jen Latinské. Jakkoli USA horovaly pro vyloučení Kuby, Venezuely a Nikaraguy ze Summitu Amerik, který začíná tento týden, nepochodily. Mexický prezident Obrador odmítl Summit v Los Angeles bez těchto zemí a především Kuby. Je načase změnit staletou politiku někoho vylučování, prohlásil prezident Spojených států mexických.

Kuba se totiž projevila v době covidu jako větší spojenec než USA. Kuba, jejíž vyspělé zdravotnictví si nic nezadá s tím v USA, poskytla v kovidové době americkým i mimoamerickým (Itálie, Katar, Írán aj.) zemím větší pomoc než USA. V nouzi poznáš přítele...

Další latinskoamerické země nechtěly vidět na summitu samozvaného "prezidenta" Guaidóa podporovaného Západem včetně českou vládou a Zemanem. Ti už ani nepípli a věnují se svým dalším demokratickým operacím - tentokrát na Ukrajině.

Země Latinské Ameriky a Karibiku ukázaly západní "demokratické" kuratele prostředníček - i Česku: běžte víte kam...

zdroj: larazon.es - www.lematin.ch - granma.cu - telesurtv.net - cubasi.cu - 20minutos.es

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost