Macron: Rusko by nemělo být ponižováno!
Autor: JB | Publikováno: 07.06.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Francouzský prezident Emmanuel Marcon vyzval k "neponižování Ruska, aby až válka skončí, mohlo být postupováno diplomatickou cestou" To okamžitě vzbudilo kritiku Kyjeva, a ministr zahraničí Kuleba...

Francouzský prezident Emmanuel Marcon vyzval k "neponižování Ruska, aby až válka skončí, mohlo být postupováno diplomatickou cestou" («Il ne faut pas humilier la Russie pour que le jour où les combats cesseront, nous puissions bâtir un chemin de sortie par les voies diplomatiques»).

To okamžitě vzbudilo kritiku Kyjeva, a ministr zahraničí Kuleba Macronovi vzkázal, že výzvami k neponižování Ruska ponižuje Francii. Nicméně Francie jako globální velmoc vnímá, že Západ nemá podporu většiny ostatního světa, a jak poukázal bývalý italský premiér Berlusconi, uzavírá se do izolace a vylučuje sz ostatního světa. To bude zřejmě patrné tento týden i na Summitu Amerik, kdy již v předpolí, při jeho organizaci se USA ocitají konfrontovány osamoceny.

zdroj: lematin.ch - france24.com - novinky.cz

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost