Anketa: Většina Evropanů chce více mír než trestání Ruska
Autor: JB | Publikováno: 20.06.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Jak vyplývá z posledního celoevropského průzkumu Evropské rady pro zahraniční vztahy, většina Evropanů chce více žít v míru než v sankcích vůči Rusku. 35% Evropanů se jasně vyslovilo pro mírová jednání s Ruskem, 22% je pro válku s ním, zbytek nemá jasný názor nebo se k situaci vůbec nechce vyslovovat. To staví mnoho evropských politiků do rozporu s jejich občany.

Jak vyplývá z posledního celoevropského průzkumu Evropské rady pro zahraniční vztahy, většina Evropanů chce více žít v míru než v sankcích vůči Rusku.  35% Evropanů se jasně vyslovilo pro mírová jednání s Ruskem, 22% je pro válku s ním, zbytek nemá jasný názor nebo se k situaci vůbec nechce vyslovovat. Nejvíce chtějí mír Italové, Němci a Francouzi, nejméně Poláci a Britové. V Německu jsou nejvíce pro mír straníci třetí největší politické váhy v zemi - Alternativy pro Německo.

To staví mnoho evropských politiků do rozporu s jejich občany. Pokud bude chtít být Fiala příštího půl roku představitelem i ostatních evropských občanů, nezbyde mu nic jiného než staré dobré české překabácení. A už aby začal..

zdroj: exxpress.at - islamizace.cz - ecfr.eu

Prosím podpořte náš projekt!
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost