Video: Spálili korán v imigrantské čtvrti - neujeli
Autor: JB | Publikováno: 03.07.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Protiislamizační aktivisté z hnutí "Stop islamizování Norska" se svým lídrem Larsem Thorenem spálili korán v imigrantské čtvrti norského Osla - Mortensrud, což okamžitě vyvolalo srocení tamních uprchlíků. Aktivisté na nic nečekali, sedli do svého teréňáku a ujížděli. Mj. se vydala pronásledovat jedna obyvatelka čtvrti ve svém mercedesu. Po blokování, vybrzďování a přestrkávání se jí posléze podařilo vyberanit teréňák s protiislamizačními aktivisty tak, že se převrátil na střechu. Naštěstí se jim nic vážnějšího nestalo. Mrkněte!

Protiislamizační aktivisté z hnutí "Stop islamizování Norska" včera se svým lídrem Larsem Thorenem spálili korán v imigrantské čtvrti norského Osla - Mortensrud, což okamžitě vyvolalo srocení tamních uprchlíků. Aktivisté na nic nečekali, sedli do svého teréňáku a ujížděli. Mj. se vydala pronásledovat jedna obyvatelka čtvrti ve svém mercedesu.

Po blokování, vybrzďování a přestrkávání se jí posléze podařilo vyberanit teréňák s protiislamizačními aktivisty tak, že se převrátil na střechu. Naštěstí se jim nic vážnějšího nestalo. Mrkněte!

zdroj+video: 7sur7.be - twitter.com - nrk.no - vg.no - dagbladet.no - twitter.com - Facebook

Obličej muslimské útočnice, která najela svým automobilem do auta protiislámských aktivistů a pokusila se je zabít. Vidíte nějaké islámské zahájení? Ne, muslimsky jsou fanatičky i bez šátku ...

Obličej muslimské útočnice, která najela svým automobilem do auta protiislámských aktivistů a pokusila se je zabít. Vidíte nějaké islámské zahájení? Ne, muslimsky jsou fanatičky i bez šátku ...

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost