Alžírsko zaútočilo na Španělsko ... imigranty!
Autor: JB | Publikováno: 04.07.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
K útokům imigranty z Běloruska na východní hranici EU se nyní na jižní hranici přidalo i Alžírsko. Alžírsko v eskalaci roztržky se Španělskem, které uznalo právo Maroka na Západní Saharu, přikročilo k naplňování svých hrozeb a podobně jako běloruský prezident Lukašenko začalo pouštět přes Mezizemní moře k břehům Španělska lodě s africkými a dalšími imigranty. Na španělském pobřeží tento útok hybridní zbraní-imigranty schytává především město Almeira.

K útokům imigranty z Běloruska na východní hranici EU se nyní na jižní hranici přidalo i Alžírsko. Alžírsko v eskalaci roztržky se Španělskem, které uznalo právo Maroka na Západní Saharu, přikročilo k naplňování svých hrozeb a podobně jako běloruský prezident Lukašenko začalo pouštět přes Mezizemní moře k břehům Španělska lodě s africkými a dalšími imigranty. Na španělském pobřeží tento útok hybridní zbraní-imigranty schytává především město Almeira a před ním Beleárské ostrovy.

To jen potvrzuje, že v příp. imigrantů nejde jen o tzv. uprchlíky a sirotky, ale o čím dál více nasazovanou efektivní zbraň hromadného účinku, proti které evropské země jakož i celá EU, kromě Polska a Maďarska, nemají vytvořenu účinnou obranu a jdou tak do kolen.

zdroj: elmundo.es - lesobservateurs.ch - fdesouche.com - islamizace.cz

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost