Le Penová: Sankce obohatily Rusko a ožebračily Francouze
Autor: JB | Publikováno: 12.07.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Předsedkyně Národního usebrání, Marine Le Penová označila sankce proti Rusku za neefektivní, když Francie přestala odebírat ruský plyn a ropu, a začala ji dovážet z Indie, která ji nakupuje od Ruska. Takovéto sankce jen obohacují Rusko a zbídačují Francouze.

Evropským politikům se začíná vracet to, co svými krátkozrakými rozhodnutími ohledně sankcí vlastně rozpoutali. Ministři evropských zemí začínají bít na poplach, že mnohá hospodářská odvětví a následně životní standard jsou neudržitelné. Francouzský ministr hospodářství Bruno LeMaire prohlásil, že energetická krize bude mít absolutně zásadní dopad na životy Francouzů a francouzského hospodářství.

Předsedkyně Národního usebrání, Marine Le Penová označila sankce proti Rusku za neefektivní, když Francie přestala odebírat ruský plyn a ropu, a začala ji dovážet z Indie, která ji nakupuje od Ruska. Takovéto sankce jen obohacují Rusko a sankcionují především  Francouze ("Les sanctions ont enrichi la Russie, est surtout elles sanctionnent plus les Français").

zdroj: bfmtv.com - lesobservateurs.ch - francais.rt.com - leparisien.fr - twitter.com

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost