Die Welt: Reálná politika musí opustit iluzi, že Ukrajina může vyhrát
Autor: JB | Publikováno: 23.07.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Zájem západoevropských zemí na válce na Ukrajině není zdaleka tak zaťatý jako u některých východňárů. A s prohlubováním ekonomické krize se ještě dále zmenšuje. Německý propagandistický Die Welt přináší už jasnou hlášku: Je řeba se rozloučit s iluzemi, že by západní sankce mohly na postoji Ruska něco změnit a že by Ukrajina mohla zvítězit. Pokud se to východňárským hujerům nelíbí, nepatří na Západ...

Zájem západoevropských zemí na válce na Ukrajině není zdaleka tak zaťatý jako u některých východňárů. A s prohlubováním ekonomické krize se ještě dále zmenšuje.

Německý propagandistický Die Welt přináší už jasnou hlášku: v reálné politice je řeba se rozloučit s iluzemi, že by západní sankce mohly na postoji Ruska něco změnit a že by Ukrajina mohla zvítězit. Pokud se to východňárským hujerům nelíbí, nepatří na Západ. („Powinniśmy jak najszybciej zerwać z sennymi marzeniami, że Kijów zwycięży a jakiekolwiek sankcje zmuszą Władimira Putina do zmiany sposobu działania”)

zdroj: welt.de - wprost.pl

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost