"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Přestane být Švédsko právním státem, aby mohlo vstoupit do NATO?

Autor: JB | Publikováno: 2.7.2022 | Rubrika: Asie
Turecko

Turecko zůstává neoblomné! (The deal Türkiye, Sweden and Finland agreed in Madrid is just the beginning ... Erdoğan has said, underlining that Ankara will closely follow the implementation of the promises outlined in the document in regard to the intensified fight against terrorChce-li Švédsko a Finsko vstoupit do NATO musí vydat Erdoganovi 73 kudských "teroristů", kterým udělilo azyl (Erdogan a évoqué une "promesse faite par la Suède" concernant l'extradition de "73 terroristes"). Tím se však stanou zeměmi nesplňujícími požadavky na právní pořádek, podobně jako to EU předhazuje Polsku či Maďarsku.

Udělá-li Švédsko a Finsko Turecku ústupky ze statutu evropského právního státu (The Swedish authorities have already extradited at least three terrorists, but this is not enough for Türkiye, Erdogan suggested, informing that Stockholm pledged to send 73 suspects in the coming period.), udělá je zřejmě i EU vůči nim, a pak ovšem už nebude moci nic chtít po Polsku a Maďarsku. A ty si za svými právy arci dokáží stát.

Za povolení vstupu Finsku a Švédsku do NATO,  tak Turecko podle diplomatických kuloárů de facto vydírá k věrolomnosti nejen je, ale celou EU. Prekérní pozice... Turecko si vychutnává a exponuje světu na odiv slabošství EU, která si hraje na silnou... A v této prekérní situaci se předsednictví ujímá Českov čele se svou ne-osobností, které nezpůsobilost EU zřejmě ještě jen dále odkope... Slabého předsednictví se zcela jistě chystají využít třetí strany.

zdroj: 7sur7.be - hurriyetdailynews.com - 7sur7.be - twitter.com - islamizace.cz - express.co.uk

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:

 

1923 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Zrušit genderová studia? Nová chorvatská vláda chce na Záhřebské univerzitě zrušit obor dženderových studií. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!