"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Holandsko zažívá obří demonstrace proti politice vlády. Ta nařídila policí brutálně protesty potlačit

Autor: Marie Divišová | Publikováno: 8.7.2022 | Rubrika: Evropa
hitler

Protesty farmářů v Holandsku zcela zablokovaly dopravu a zásobování.  Farmáři vyjeli s traktory a kombajny na silnice a dálnice, blokují také železniční dopravu a potravinářské výrobní závody, sklady a supermarkety.  Protesty trvají už týden a neustále se vyostřují, při střetech s policií obě strany používají ohlušující granáty a petardy a farmáři také chemické zbraně v podobě močůvky a kejdy.
 
Farmáři protestují proti novým zemědělským předpisům, které omezují používání hnojiv a zemědělské chemie. Holandsko má nejvyšší úroveň použití hnojiv na hektar v Evropě, protože většina půdy v zemi je písčitá a bez hnojiv málo úrodná. Situaci zemědělců zhoršuje také zdražení energií, mnoho zemědělců se totiž orientuje na pěstování zeleniny ve sklenících, které jsou vytápěné plynem a osvětlované elektřinou a nynější drahota energií přiměla zahradníky nechat skleníky neosázené a tak přišli o příjem.
 
V Holandsku je nejvyšší spotřeba plynu na osobu, v zemi je využíváno kdysi největší naleziště plynu na světě Groningen a díky tomu je v zemi na plyn vybaveno doslova všechno.
 
Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 
 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:

 

 

Klíčová slova: EU  | válka
2169 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Podaří se Francouzům uhlídat Olympiádu před terorizmem? Francie řeší Olympijské hry z hlediska imigrantského terorizmu. Podaří se podle Vás Francouzům Hry a návštěvníky ochránit?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!