"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Velká prohra ´světového lídra´ Petra Fialy? Západ je stále více na muslimské straně

Izrael

Doporučuji těmto lidem přestat se radikalizovat a připravovat se na nové ´rozdělení světa´, v němž nám ´světový lídr´ Petr Fiala spolu se svými druhy balícími se do různých vlajek připravil dost smutnou a slabou pozici.

Autor: Janina z Londýna | Publikováno: 23.5.2024 | Evropa | 392 čtenářů

Volby ve Velké Británii skončily naprostým masakrem pro pravici a konzervativce

Vlajka - Velká Británie

Záchrana konzervativní pravice se v Británii přeměnila v dodání voličů levici a liberálům na stříbrném podnose. Londýnský starosta sabotován kandidáty Britain First /Británie na 1. místě/ při své děkovačce. Stal se právě potřetí starostou Londýna. Jako první kandidát, dosud se nikomu tolikrát mandát obhájit nepovedlo. Jeho slavnostní řeč přerušilo hlasité bučení v sále, které rozpoutali lidé ze strany Britain First - Británie na prvním místě - jejichž kandidát na pódiu z něj odchází se slovy ´Londýnské zastupitelstvo´ - tedy Council London, ovšem výraz zní podobně jako ´Cancel London´ - varianta na ´Cancel Culture´ - tedy zrušení, ukončení, devastace Londýna...

Autor: Janina z Londýna | Publikováno: 6.5.2024 | Evropa | 403 čtenářů

Masakr Konzervativců v Británii a vítězství multikulturní levice

Vlajka - Velká Británie

Masakr Konzervativců v Británii se už pomalu ukazuje. Zároveň prosím dočíst text do konce - varuju před stejnou chybou, co se teď děje tady, menší strany v Česku! Zatím je sice sečtena pouze čtvrtina hlasů, ale na nich Konzervativci masivně ztrácení, a to především ve svých klíčových okrscích. Většina voličů jim prchá k Labour Party, část k Liberálním demokratům, dokonce menšina i k Zeleným.

Autor: Janina z Londýna | Publikováno: 5.5.2024 | Evropa | 543 čtenářů

3 články (1 stránka)
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!