Nenávist mezi muslimy zachránila Evropu od muslimského dobytí
Autor: Michal Poláček | Publikováno: 28.07.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
"Za jednoho ubitého šíítu čeká na věřící v nebi stejná odměna jako za sedmdesát zabitých křesťanů!" - Selim, sultán Osmanské říše Proč ještě není východní Evropa muslimská? Protože blízký východ připomíná Balkán. Začíná šestnácté století a hvězda Osmanů rychle stoupá. Po schodech z těl Arménů, Řeků, Bulharů, Srbů, Albánců a Rumunů. Turci nejsou jen lepší v zabíjení, zaostalé evropské válečníky kosí puškami a děly jako obilí.

"Za jednoho ubitého šíítu čeká na věřící v nebi stejná odměna jako za sedmdesát zabitých křesťanů!" - Selim, sultán Osmanské říše Proč ještě není východní Evropa muslimská? Protože blízký východ připomíná Balkán. Začíná šestnácté století a hvězda Osmanů rychle stoupá. Po schodech z těl Arménů, Řeků, Bulharů, Srbů, Albánců a Rumunů. Turci nejsou jen lepší v zabíjení, zaostalé evropské válečníky kosí puškami a děly jako obilí. 
 
Smrtelná rána do srdce Evropy ale nepřijde. Anatolií zní nářek, Selim zabil svoje bratry, otce vyhnal, zaměstnávají ho už jen pogromy vůči vlastním lidem. Odpadlíkům, heretikům, šíítům. Je jen jeden islám, jedna říše a jeden imperátor. 
 
Nářek dolehne až na východ. Do Tabrízu, kde uprchlíkům nabídne útočiště a sluch Ismail. Ryšavý pán Persie. I on je šííta. Křivda spojuje lidi z různých vrstev a kmenů. Ismail jim slíbí spravedlnost. 
Sultán Turků zuří a posílá do Iránu depeši: "Ismaile! Jen muž, který nebledne při polibku čepele má právo si vzít lid za svou nevěstu. Je omyl nazývat mužem takového, který kráčí ve stínu. Jestli v tvém černém srdci zůstalo cti, vyjdi a bojuj."
 
V místech, kde ti dva změřili síly stále vedou náboženské hranice. Turci si vytvořili v zádech nepřátele, kteří nezapomínají a neodpouští. Východní Evropa zůstane křesťanská.
 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost