Sankce jako příležitost! Turecko zvyšuje obchodní výměnu s Venezuelou
Autor: JB | Publikováno: 02.08.2022 | Rubrika: Asie
Ilustrace
Jedním z mnoha příkladů toho je zejména Turecko, jehož zahraniční politika západní sankce nevnímá jinak, než jako stupiditu křesťanstva a využívá je k rozvoji svého vlivu nejen ve svém ex-osmanském regionu, ale i v Africe či zejména Latinské Americe. Koncem dubna například turecký ministr zahraničí ratifikoval v Caracasu zvýšení hospodářské a kulturní výměny s "bratrskou" Venezuelou.

Západní sankce jsou čím dál populárnější u zemí nezápadního světa. Skýtají jediněčnou příležitost pro navázání obchodních, kulturních a politických vztahů. To dokazuje vedle Ruska, Čína, Írán, Brazílie, Egypt, Indie, které se vrhají na sankčním Západem odříkané trhy a země.  Sankce se tak v době, kdy Západ není ekonomicky tak dominantní, stávají jistým anachronizmem, který umenšuje etablování Západu na geopolitické scéně.

Jedním z mnoha příkladů toho je zejména Turecko, jehož zahraniční politika západní sankce nevnímá jinak, než jako stupiditu křesťanstva a využívá je k rozvoji svého vlivu nejen ve svém ex-osmanském regionu, ale i v Africe či zejména Latinské Americe. Koncem dubna například turecký ministr zahraničí ratifikoval v Caracasu  zvýšení hospodářské a kulturní výměny s "bratrskou" Venezuelou.

video: videos.telesurtv.net

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 
 
Přečtěte si více informací o mešitách v České republice v naších článcích zde:
Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?
Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt
Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus
Nová mešita v Praze! Celý projekt financují němečtí muslimové ....
Vzniká u Brna arabsko-muslimské městečko? nebo jde jen o snahu arabských investorů vydělat?
Muslimská modlitebna a hřbitov v Olomouci. Islám se šíři dál a dál ...
Islám & islamismus v České republice - 3. rozšířené vydání
Druhá mešita v Brně - informace
Kdo jsme, proč a za co bojujeme? Islamizace je realitou a hrozbou pro naší společnost