"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kdo že má tu drzost označovat lidi s jiným, než oficiálně schváleným názorem za dezoláty?

Autor: Jana Marková | Publikováno: 20.7.2023 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

👉Poslední dobou se nám tu rozmáhá takový "roztomilý" zlozvyk, že vás na základě vašeho postoje onálepkují „ti správní“ novináři a ta „správná média“ jako proruského trolla, kolaboranta a dezoláta. V ten okamžik se jako mávnutím kouzelného proutku stáváte někým, koho není radno poslouchat, číst a vlastně se s ním vůbec bavit. Optimálně má být takový člověk okamžitě po obdržení této nálepky řádně dehonestován, vystrnaděn ze slušné společnosti a když se nátlakové skupině všemožných práskačů zadaří  ideálně  třeba i z práce. A je úplně jedno, jaké vzdělání, či sociální postavení jste do té doby měli. Docent Ševčík, Beran  a jiní by mohli vyprávět. 
 
❌Pokud byste si ovšem mysleli, že budete muset ke získání této proruské nálepky nějak komentovat třeba Rusko nebo Ukrajinu, velmi se pletete. Ono stačí vyjádřit nesouhlas v podstatě s čímkoliv, s čím se nesouhlas vyjadřovat nemá. Vadí vám drahý plyn? Nesouhlasíte s nesmyslným přechodem na zelenou energii, která ve finále zelená není, ale úspěšně se tak tváří? Nechcete si  nechat zlikvidovat průmysl pomocí nesmyslných norem a elektroaut, která sice nikam moc nedojedou, ale zato výborně hoří? Chcete si zachovat právo na držení hotovosti? Nelíbí se vám neustále narůstající cenzura? Nechcete dál vyhazovat peníze a zadlužovat naše děti za nesmyslné nakupování předražené armádní techniky? To všechno stačí a časem bude pravděpodobně stačit ještě mnohem míň. 
 
👉A kdo tedy jsou ti, kteří to mají hlídat a okatě vámi pohrdají? Kdo jsou ty „morální majáky“ této vlády? Často sami usvědčení lháři a dezinformátoři. Mnohdy sami prošli exekucemi nebo byli odvoláni za netransparentní hospodaření, ale nad druhými mají tu drzost ohrnovat nos. Při bližším zkoumání zjistíte, že je to dobře propojená chobotnice se stylem práce já na bráchu, brácha ne mě. Mají moc zničit a společensky zcela odrovnat člověka, i když sami by svou definici dezoláta naplnili dokonale. Bob Kartouz, František Vrábel, Jan Cemper, Michal Klíma, Alexandra Alvarová, Roman Máca, Jakub Janda a všechny ty jejich vzájemně kooperující spolky a neziskovky nás tu pomalu ale jistě  vrací do dob nedávno minulých. Výborně to vystihl ve svém streamu František Kubásek . Odkaz, vřele doporučuji si poslechnout. 
 
👉Když se zlu nepostavíte, bude jen bobtnat. Není proto možné před ním zavírat oči a tvářit se, že když se to zrovna netýká mě, nic tak strašného se neděje. Ono se to totiž může velice rychle zvrtnout a dotknout se opravdu každého. Znáte to. To, co je dnes dezinformace, se často za pár týdnů ukáže jako pravda. To už ale nikoho nezajímá, nikoho nezajímají ti, které to po cestě k té pravdě semlelo. I proto vznikl další projekt, který na toto má poukázat, případně pomoci dalším takovým lidem. Je to žaloba Matouš Bulíř  na Jana Cempera za jeho manipulativní a lživé výroky. Odkaz, kde se o tom dozvíte úplně všechno.
 

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

 

Klíčová slova: EU  | Česká republika  | politická korektnost
995 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Zrušit genderová studia? Nová chorvatská vláda chce na Záhřebské univerzitě zrušit obor dženderových studií. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!