"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Podpora ukrajinské vlády se mění v jednu velkou katastrofu a černou díru na naše peníze

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 1.1.2024 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Ukrajina

Na Ukrajině se prolamují ledy. Ukrajina sice nezveřejňuje počty mrtvých ukrajinských vojáků, ale dle ukrajinských médii každých pět minut zemře ukrajinský voják. To je 288 mrtvých za jeden den. Přesto s tímto údajem Ukrajinci nesouhlasí. Podle nich to je podhodnocené.
 
To, že ukrajinská média něco takového přinesla je nejspíše reakce na to, že od Nového roku už nebudou média sjednocená, to znamená, že všechna přinášela stejné, rozuměj, vládní zprávy. Tím se také ukázalo, že před týdnem rozmístěné vojenské hlídky v ulicích ukrajinských měst opravdu nahání civilisty a sbírají je pro armádu i za pomocí sanitek, původně určených pro vojáky na frontě. Když se tato zpráva poprvé roznesla, tak to bylo všemi oficiálními médii popřeno. 
 
Je načase si uvědomit, že do Evropy a vlastně celého světa se dostaly jen zprávy, které ukrajinská vláda povolila, a to co bylo schváleno a upraveno. 
 
Zároveň se Ukrajinci dozvídají, že válka nemusela být. Už i v ukrajinském tisku se objevuje, že v prosinci 2021 a lednu 2022 jednali Rusové a Američané o budoucnosti Ukrajiny. Stačilo málo, aby Západ netrval na budoucím členství Ukrajiny v NATO a Ukrajina prohlásila, že bude neutrálním státem. Američané od prosince 2021 věděli, že Rusové jsou připraveni vstoupit na Ukrajinu, pokud toto nebude splněno. Američané si také mysleli, že Rusko blafuje. Neblafovalo. Věděli, že Rusové mají armádu blízko hranic, že luhanské a doněcké jednotky jsou připraveny k boji. Ne tajné služby, ale západní politici to věděli přímo od Rusů. Ale v médiích? Tajné služby, satelitní snímky a další kraviny na oblbnutí veřejnosti. 
 
V dubnu 2022 mohla válka skončit. Přiznávají to samotní vyjednávači za Ukrajinu. Rusko nešlo silou síly, ale ustoupilo a přistoupilo na kompromis výhodný pro Ukrajinu. Byla Istanbulská dohoda, od které Ukrajina po návštěvě Borise Johnsona odstoupila. Paradoxně poté, co se ruská vojska, na základě této dohody stáhla od Kyjeva, Charkova, což bylo později vydáváno za fantastický úspěch ukrajinské armády. Pak byla Buča, hrozný masakr, kde dva dny po odchodu ruské armády našli mávající mrtvoly na silnici, zatímco starosta Buče, který tam byl dva dny před ukrajinskou armádou, tedy ve stejný den, kdy Rusové Buču opustili, ukazoval na videu Buču a nikde žádné mrtvoly. Ale byly tam zájezdy politiků z celé Evropy, něco jako když se jezdí do Lurd. Pak to utichlo. Stejně jako Duch Kyjeva. Stejně jako krádeže ledniček a praček Rusy. Možná i proto, že Ukrajinci jezdili do Ruska kupovat bílé zboží, protože tam bylo levnější než na Ukrajině. Ukrajinci se začali ptát, proč by Rus s daleko vyšším platem měl krást pračky a ledničky na Ukrajině, když doma si je koupí za pár rublů. Ale uznejte, bylo to oblíbené téma našich médií. Buča, ledničky pračky, možná i mikrovlnné trouby.  
 
 
Vše se ukázalo jako lež. Lež z Kyjeva, protože jestli Kyjevu jde něco dobře, tak je to manipulace s informacemi a fabulace.
 
Politikům v Kyjevě nezáleží na Ukrajincích. Pošlou na frontu každého, kdo projevuje nějaké známky života., jen aby se udrželi u moci. Západu ještě chvíli mohou lhát, ale už ne ukrajinskému lidu, a proto jsou čím dál tím nervóznější a zavádí čím dál větší restrikce. Bojí se více vlastního lidu než Rusů. Rus je totiž na rozdíl od jejich voličů nepověsí. 
 
Mám k Ukrajině osobní vztah, a proto přeji Ukrajincům mír a modlím se za Ukrajinu, aby se co nejdříve zbavila té smečky v Bankové. I když? Nejbližší kruh kolem Zelenského se začíná zmenšovat. Utichl Danilov, Arestovič ve Vídni vytvořil opoziční stranu, Podoljaka, abyste lupou hledali. Místo Zelenského má na turné získat peníze vyrazit Šmyhal, aby získal peníze aspoň na výplaty pro státní zaměstnance a důchodce. Ano, zatímco naše vláda tvrdí, jak se čeští důchodci mají dobře, tak zároveň bojuje za to, aby naše peníze šly na důchody ukrajinských důchodců. Přiznám se, že někdy se divím, co a koho platím ze svých daní. 
 
Oproti všeobecné lži, že Ukrajinci bojují za nás, musím říct, že za mě nebojují. Nebojují za nikoho z nás. Oni totiž nebojují ani za svoji vlast, bojují, protože jsou tam nahnáni a umírají tam lidé ve věku 55 až 60. Těch, co bojují za Ukrajinu Zelenského a jeho kliky moc není a i ti, se začínají bouřit proti Kyjevu. 
 
Nejzásadnější otázka ukrajinského ministra zdravotnictví Ukrajiny byla, že nechápe, proč si vojáci na frontě musí kupovat zbraně a náboje za vlastní, když přeci vojáci mají vše. Tož asi tak.
 
Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ - neprodejné zprávy bez reklam 👍

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

 

 

Klíčová slova: EU  | vlastenectví  | válka
1157 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jste pro obětování Evropy na zastavení Ruska? Putin prohlásil, že jaderná konfrontace by skončila zničením Evropy, ale pak už by zřejmě ve válce nikdo nepokračoval. Jste pro obětování Evropy v zájmu světového míru?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!