"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Popis toho jak USA potopily ekonomicky Německo a Českou republiku

Autor: Michal Poláček | Publikováno: 5.5.2024 | Rubrika: Evropa
USA

"Být nepřítelem Spojených Států je dnes nebezpečné. Být jejich přítelem je smrtící." - Henry Kissinger. Češi jsou vazaly Berlína, to je axiom. Němci jsou vazaly Washingtonu. I to je axiom. Pojďme rozebrat jak Američané potopili německé hospodářství (a s ním paušálně i český satelit). Ne kvůli rituálnímu kamenování, když skončíte v jámě, je na místě přemýšlet jak z ní ven. Všechna impéria v ohrožení čerpají sílu z kolonií, v případě Ameriky to bylo poprvé během Studené války, bez Plaza Accord (podseknutí exportu VB, Itálie, Německa a Japonska) by nebyli schopni uzbrojit SSSR. Tentokrát je to jiné. 
 
Dvě ze tří velkých korporací už opustily největší evropskou ekonomiku. Citují regulace, obrovský růst cen energií, mizení zahraničních trhů a klesající národní bezpečnost. 
 
1. V posledních patnácti letech vyvinula americká administrativa obrovský, úspěšný tlak na evropské zákonodárce kvůli opuštění čínského trhu. Přetrhání vazeb bylo podmínkou pro úspěšnou konfrontaci budoucího rivala. Tam, kde nestačili lidskoprávní aktivisté, využil Washington páky na výrobce mikročipů (Tchajwan). Německé firmy, které chtěly dál investovat v Číně musely pokračovat bez moderní elektroniky.
 
2. Američané rozstříleli Nordstream, plynovod, který spojoval Evropu od Lisabonu po Vladivostok. Byť to posunulo plynného obra pevně do objetí čínského draka, EU válečný akt izoloval od zbytku kontinentu. Německo a s ním ČR se dostaly znovu do úplné závislosti na zámořské velmoci. 
 
3. Zbrojení. Náklady na zbrojení stouply téměř dvakrát, při kolabujícím hospodářství jsou to investice, které si Německo nemůže dovolit. Slovy prvního generálního tajemníka NATO, lorda Hastingse: Smyslem NATO je udržet Američany uvnitř, Němce ve sklepě a Rusy venku."
 
Sigfried Russwurm, šéf německého svazu průmyslu glosuje: "Současná vláda tráví všechen čas dogmatickými hádkami o nových výzvách, pouze hádkami, nekladou žádnou hodnotu na hledání kompromisu napříč společností." Což je žádoucí pro Ameriku. 60% zemního plynu odebírá Německo i dnes od Ruské Federace, v Berlíně ale sedí vláda, která importovanou ideologii z Ameriky staví nad teplo a světlo pro vlastní národ.
 
Zdrojem je americký ekonom Cyrus Janssen. Vzpomeňte si na to až zase v novinách uslyšíte o Fialově/Babišově drahotě. Jsou záležitosti, které tuzemský pašalík ovlivňují, zcela mimo kontrolu místodržících. Německý růst už zpomalil na 0,1%.
 
Nenechte se nejapně formovat eurohujerskou propagandou.

Nechte se informovat!

Vaše ISLAMIZACE.CZ - neprodejné zprávy bez reklam 👍

Děkujeme všem, kdo nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

 

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001

IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916

BIC (SWIFT): AGBACZPP

 

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice a Evropě:

Uzbekistánští muslimové otevřeli v Praze nové kulturní centrum. Muslimů v Praze je stále více ...

V roce 1922 bylo v Německu 1 800 muslimů a dnes jsou jich miliony! To v ČR nechceme!

Proč mají čeští muslimové utajovanou mešitu v Tuchoměřicích u Prahy?

Muslimům se podařilo zachránit mešitu v Praze Libni a ještě k tomu získali podporu od státu Kuvajt

Český muslim provozuje v Praze islámské centrum propagující islámský fundamentalismus

Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti - opět v prodeji!

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

 

Klíčová slova: EU  | válka
675 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!