"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bezpečnostní složky se obávají "energetických" pouličních protestů

Autor: JB | Publikováno: 8.8.2022 | Rubrika: Amerika
Francie - nepokoje

Bezpečnostní složky evropských zemí se obávají propuknutí pouliční protestů proti zdražování energií a poklesu životní úrovně. Nasvědčuje tomu dění na sociálních sítích, kde se to jen hemží spikleneckými teoriemi a vyléváním zlosti kvůli drastickému zdražování, které posílá životní standard k zemi.

Zejména v západních zemích, kde občané válku na Ukrajině v takové míře neprožívají, chybí ochota k uskrovnění se. V Německu kvůli drahým energiím už začínají propukat pouliční protesty. Starostové Rujány manifestovali za spuštěnírusko-německého plynovodu Nord Stream 2, ministra hospodářství Habecka v Bavorsku vypískali, aby zmizel, ministryně zahraničí Baerbocková mluví o vzedmutí lidových nálad. Nervózní politici volky-nevolky hledají možnosti pomoci nízkopříjmovým rodinám,  své pobouření davají najevo organizace na ochranu spotřebitelů.

Americký The Wall Street Journal (wsj.com) usuzuje, že zima v Evropě se může stát Putinovým jarem (Winter in Europe May Be Springtime for Putin), kdy zdražování v  Evropě vzedme sociální zjitření a posílí populistické strany, které nebudou podporovat válku na Ukrajině, a tak rozdrobí Západní koalici.

Zkrátka, "válka se nám plynofikuje" (la guerra se gasifica) jak poznamenává španělský generál Pedro Pitarch, a zájem Evropanů na vývoji operací v tyjátru na Ukrajině postupně opadá (crecientemente, se está volatilizando el interés de los europeos por el desarrollo de las operaciones en el teatro ucraniano). Tolik španělský tisk (ABC.es). Ten český nám zas přinese třeba něco od experta generála Koudelky...

zdroj: exxpress.at - abc.es - seznamzpravy.cz - abc.es - twitter.com - wsj.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1766 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Ukrajinští odpírači v ČR ano či ne? Podle MZV Lipavského, ČR nechce na svém území ukrajinské odpírače vojenské služby. Chcete je tu Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!