"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kam s imigranty? Do New Yorku!

Autor: JB | Publikováno: 11.8.2022 | Rubrika: Amerika
USA

Že imigranti mohou být hromadnou hybridní zbraní potvrdily nájezdy na bělorusko-polské a litevské hranici. A když ne zbraní, tak aspoň pořádným politickým kyjem. To lze nyní sledovat v USA, které už pomalu přestávají rozdávat ohledně imigrantů a jejich práv svoje knížecí rady, neboť se na vnitropolitické scéně staly oním kyjem. A ono to v EU s jejím přerozdělováním není jinak...

Guvernér státu Texas Greg Abott pod náporem imigrantů z Mexika s nimi vypravil  již několikátý autobus do New Yorku. New York je podle něj pro to ideální destinací - jsou tam demokrati s Bidenovou politikou "otevřených hranic" a navíc magistrát New Yorku je k bezdomovcům nyvýsost štědrý.  Tam se ale  žádné vítání jako za Angely nekonalo. Primátor New Yorku Eric Adams je vytočenej až na půdu a poštvává voliče proti republikánovi Abotovi. Proti imigrantům prý nic nemá, ale jejich přerozdělování (do New Yorku) chce texaskému guvernérovi omlátit o hlavu. 

Tolik příklad s přerozdělováním z největší demokracie světa...

zdroj: foxnews.com - wpolityce.pl - edition.cnn.com - nypost.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1404 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Která válečná strana vraždí nejvíc civilního obyvatelstva? V dnešní morbidní době - která z válčících stran se podle vás dopouští největšího masakrování civilistů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!