"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Řecká rodina pomáhala ilegálnímu imigrantovi z Pákistánu a ten jim za odměnu zabil dceru ...

Autor: Redakce | Publikováno: 15.8.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Řecko

Pořád stejný scénář. Kolikrát jsme tohle už četli v případě vražd mladých Evropanek? Řecká rodina sluničkářských aktivistů si doma hostila 30-letého ilegálního imigranta, údajně z Pákistánu, ten jim chodil se 17-lretou dcerou. No a mimo sexu s dívkou rodinu "obohatil" nakonec i tím, že dívku zavraždil.  

Media o případu píší, že "athénská policie v Řecku zahájila masivní pátrání po pákistánském muži, který je hledaný za brutální vraždu své 17leté přítelkyně jménem Nicoletta v athénské čtvrti Peristeri. Obžalovaný prý dívku zabil po hádce ... Nicolettin otec promluvil s médii, aby prozradil, že byl šokován, když slyšel o smrti své dcery od své druhé dcery. Poslala mu zprávu: "Tati, ztratili jsme Nicolettu, Sunny ji zabil." Dodal, že duo bylo ve vztahu posledních 10 měsíců a oba „byli šťastní“. Přátelé dívky také uvedli, že oběť vypadala „šťastně“ a vražda byla šokující". 

Zavražděna Nicoletta s pakistánským přítelem

Zavražděna Nicoletta s pakistánským přítelem

Prostě lidé jsou stále nepoučitelní. Myslí si, že když nebudou mít předsudky, že se nic nestane. Kdyby tato rodina předsudky vůči jiné kultuře měla, tak by nejspíše jejich dcera žila. Ale v rámci multikulturní EU společnosti je třeba odvrhnout předsudky a obětovat životy svých dětí na oltář multikulturní ideologie ... 

Sláva EU!

Zdroje: Opindia.com - Greekcitytimes.com - TWITTER

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | imigrace
1947 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
V souvislosti potlačováním nezávislosti Kaledonie - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Pařáži francouzští sportovci? V souvislosti s potlačováním hnutí za nezávislost v Nové Kaledonii - měli by být vpuštěni na Olympiádu v Paříži francouzští sportovci (jak se to řeší u ruských a izraelských)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!