"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Němci si zničí kulturní ráz krajiny kvůli výstavbě větrných elektráren ...

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 18.8.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Německo

Bavorská vláda k úžasu kulturní veřejnosti připravuje reformu zákona o ochraně památek, která má být schválena ihned po parlamentních prázdninách. Změny mají být natolik zásadní, že nový zákon bude mít prakticky nulový vliv na zachování obrazu krajiny. "Rozsáhlé rozvolnění" má umožnit "zjednodušení budování zdrojů obnovitelných energií na územích, podléhajících památkové ochraně".

V budoucnu bude možné zřizovat větrné parky prakticky bez povolování i v blízkosti chráněných stavebních památek. Totéž platí pro solární kolektory na střechách historických, památkově chráněných center měst a obcí. Výjimku obdrží pouze nejasně formulované objekty, které "krajinu spoluvytvářejí výjimečně výrazně". Jako příklad je uveden zámek Neuschwanstein. Naprostá většina památek bude ponechána bez ochrany. Nadšení médií nezná mezí. Např. Süddeutsche Zeitung toto bezpříkladné kulturní barbarství opěvuje s tím, že větrníky jsou "věže kostelů nové doby." - Jak hluboká pravda. Deutschland, mir graut vor dir.

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: EU
1262 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Může Zelenskij, podobně jako Netanjahu USA, předhodit EU, vč. ČR: Je to i vaše válka!? Může se Zelenskij obrátit na EU, vč. ČR, jako Netanjahu na USA: Je to i vaše válka!?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!