"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Odbory se ptají: Ukrajina je nejzkorumpovanější evropská země a pro tohle chcete ohrozit Německo?

Autor: Helena Mallotová | Publikováno: 20.8.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Ukrajina

V neobvykle ostrém tónu se na kancléře Scholze obrátily dopisem okresní řemeslnické odbory Halle/Saale a požadují, aby se jednalo s Ruskem o ukončení války a aby byly ukončeny sankce. "My řemeslníci víme z četných rozhovorů s našimi zákazníky, že velká většina není ochotna obětovat pro Ukrajinu svůj těžce vydobytý životní standard. Vždyť to není naše válka!.....Chcete být kancléřem, který Německo zažene do trosek? Opravdu chcete obětovat svou zemi?"

Okresní odborový svaz kritizoval ruský útok na Ukrajinu jako těžký zločin a "jasné porušení článku 2 Charty OSN". Přesto si ale občané "dělají starosti o budoucnost našich dětí a vnuků, starosti o existenci našich firem, starosti o naši zem." Navíc se o Ukrajině nedá mluvit jako o čistém demokratickém státě.

Řemeslníci se přitom odvolávají na zveřejnění zprávy Transparency International, která zemi umístila v roce 2021 co se korupce týče na 122 místo na světě. Hůř nedopadla žádná jiná evropská země. "A pro tohle chcete ohrozit Německo?"  ptají se odbory. Zdrojem je článek z dnešního WELT: Opravdu chcete obětovat svou zemí?

Zdroj WELT

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: EU  | válka
2002 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Obrana Vídně při obléhání Turky 1683

Jak vyvést Evropu z krize? Takto!

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Jste pro obětování Evropy na zastavení Ruska? Putin prohlásil, že jaderná konfrontace by skončila zničením Evropy, ale pak už by zřejmě ve válce nikdo nepokračoval. Jste pro obětování Evropy v zájmu světového míru?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!