"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ministryně obrany ČR Černochová schvaluje terorismus a vraždu dcery ruského filozofa Dugina

Autor: Michal Poláček | Publikováno: 22.8.2022 | Rubrika: Evropa
Vlajka - Česká Republika

Ruské verzi Jordana Petersona někdo v autě upálil dceru zaživa. Dugin není politik ani voják, přesto Ukrajina okamžitě popřela jakoukoliv spoluúčast... A Praha? Semeno a sekret teče proudem... My nevíme, kdo zabíjel. My pouze dostali "jasný signál", že máme slavit úkladnou vraždu dcery ruského filozofa. Na zahraniční politiku Ruské federace má Dugin stejný vliv jako Jordan Peterson na Spojené Státy nebo Slavoj Čížek na Evropskou Unii.
 
Ministryně obrany ČR schvaluje terorismus a vraždu
§ 312e.  Podpora a propagace terorismu
(1) Kdo veřejně podněcuje ke spáchání teroristického trestného činu, nebo  kdo veřejně schvaluje spáchaný teroristický trestný čin nebo pro něj veřejně vychvaluje jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až deset let.
 
Češi se diví, proč mají ve světě pověst chudé vesnice plné zlých lidí. Politici, které si demokraticky zvolili, mají rádi děti svých nepřátel. Mrtvé. Budoucí ministryně obrany roku 2011 dokončila magisterský obor mezinárodní vztahy na Metropolitní univerzitě Praha. 
 
Je rozvedená, bezdětná. To není jedna blbka, to je demokraticky zvolená VLÁDA, ministři s elitním vzděláním. Ani muslimský turecký dobyvatel nekřepčil v 15. století nad mrtvými dětmi nepřátel. To dělají jen osoby, co se posouvají mimo mantinely lidské rasy. Naši ústavní činitelé. 
 
K 83. výročí založení protektorátu Čechy a Morava pozvala na území republiky německou armádu. Šílené je, že voliči SPOLU Dugina označují za ruského Heydricha i když po netu kolují jeho fotky s mluvčím Ukrajiny Arestovyčem a regionálním patriotem Korčynským. Jsou jako feťáci, jejichž drogou je nenávist k Rusku, nakonec je sežere.
 
Voliči koalice SPOLU oslavuji terorismus a vraždu
Voliči koalice SPOLU oslavuji terorismus a vraždu
 
Pokud je společná krev sama o sobě důvodem k úkladné vraždě, tak jsme legitimní cíle všichni. I naše rodiny. Takovými barbary nebyli ani muslimští Tataři v 15. století, ani katoličtí křižáci ve 12. století. Níže na fotce je Dugin s miláčkem Ukrajiny. Arestovyčem. Pro tebe asi další Heydrich. Seděli nakonec u jednoho stolu...
 
Dugin s miláčkem Ukrajiny. Arestovyčem.
 
Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

Klíčová slova: Česká republika  | válka
1318 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky? Poté, co summit EU-CELAC otevřel otázku statutu Malvín, Británie zuří. Má EU v otázce Malvín reflektovat i názor zemí Lat. Ameriky?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!