"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švejk: S Lízou (Trussovou) bude ještě sranda

Autor: JB | Publikováno: 26.8.2022 | Rubrika: Amerika
independence

S Lízou bude ještě sranda, řekl by možná Švejk. Trussovou. Jak asi velký duch a osobnost to je, dávají tušit její namnoze zběsilá vyjádření. Naposledy se nechala vmanipulovat k odpovědi, že by jako ministerská předsdekyně neváhala zmáčknout atomový knoflík a anihilovat svět, a ještě by si to považovala za čest. Ani nebylo jadné proti komu - Rusům, Číňanům, Arabům, Američanům? Hlavně asi, že by to bouchlo. Bum! No taky sme si hráli s třaskavinami, ale tady by měl dotyčné nějaký šikovný poradce vysvětlit, že se nejedná o párty-ohňostroj.

Britové stojí před těžkou volbou - zvolit si za premiérku rodilou Britku Lizu Trussovou s jejími omezenými osobnostními a státnicky-politickými schopnostmi nebo Inda původem, Rishi Sunaka s reprezentativnějším a  státničtějším střihem. Nicméně bližší je košile než kabát, a tak má do premiérského křesla našlápnuto Liza, u které se přece jenom vnímá britštější cítění. Ind Rishi by v klíčových momentech konfrotace (s Ruskem, se kterým spolupracuje Indie) nemusel třeba britské hodnoty do hloubky britství tak prožívat a reflektovat i širší obzory. Ale Sunaka jistě významně podpoří Neobritové imigrantského původu.

zdroj: huffingtonpost.co.uk - politics.co.uk - novinky.cz mirror.co.uk - indy100.com

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1306 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Podaří se Francouzům uhlídat Olympiádu před terorizmem? Francie řeší Olympijské hry z hlediska imigrantského terorizmu. Podaří se podle Vás Francouzům Hry a návštěvníky ochránit?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!