"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

EU chce zkonfiskovat zisky energetických firem

Autor: JB | Publikováno: 7.9.2022 | Rubrika: Amerika
Dolary

Energetická krize zahání EU do socializmu. Šéfkomisařka Leyenová už navrhuje konfiskaci nadměrných zisků energetických firem. Chceme tyto zisky odklonit ve prospěch domácností a postižených podniků, oznámila dnes Leyenová. Odčerpat by se měly zisky producentů elektřiny a plynárenským a petrochemickým společnostem bude navrhnuta (naordinována) platba solidárního příspěvku. ČEZové třeste se, resp. otřeste se...

Dále chce Leyenová zastropovat cenu plynu importovaného z Ruska. Putin tento nápad nazval tupým, protože pod tržní cenou Evropě pyn dodávat nebude, a tak jeho cena v Evropě vyletí ještě výš. Alžírsko a Azerbajdžán si mohou mnout ruce.

No vypadá to, že se EU sankční manipulací s trhem energetických komodit do toho pěkně zamotala. Inu, kdo jinému jámu, jámu... Ale vlastně ne, vždyť za západní sankce může Putin. A měl by je tudíž asi zrušit...

zdroj: https://www.welt.de - https://iz.ru

Přečtěte si více informací o mešitách a muslimech v České republice:

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu. Děkujeme všem, kdož nás podporujete. právě díky vaší podpoře se nám daří monitorovat šíření islámu v ČR. Prosím nepodceňujte hrozbu islamizace České republiky! Jsme dnes jediná skupina aktivistů, která v ČR trvale již mnoho let monitoruje šíření islámu, islamismu a projevy islámského extremismu. 

 
Jak nám můžete pomoci?
Sdílejte naše články.
 
Nebo finančním darem:
Číslo účtu: 209672916 / 0600, Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 
Případně kupte knihy (o imigraci a islámu) v našem e-shopu a šiřte je mezi přáteli: 

 

1083 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Články autora
Průzkum
Která válečná strana vraždí nejvíc civilního obyvatelstva? V dnešní morbidní době - která z válčících stran se podle vás dopouští největšího masakrování civilistů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Knihu chraň!